90'lar bu albümde buluştu!..

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
90’lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 dev isim unutulmayan 11 hit şarkısını volga tamöz’ün tam 90’dan albümü için yeni düzenlemeleri ile tekrar yorumladı.

düzenlemeleri ile tekrar yorumladı.

5c3_3c1de.jpg

20 yıldır Türkiye 'nin en önemli sanatçılarının albümlerinde müzik direktörlüğü ve aranjörlük yapan Volga Tamöz “Tam 90 'dan” adını verdiği ilk albümünü Poll Production- Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasa çıkardı. 90 'lardan günümüze damgasını vuran 11 dev isim 11 unutulmayan şarkılarıyla Volga Tamöz 'ün Tam 90 'dan albümünde buluştu.
Tam 90 'dan albümü için 11 dev isim ve Volga Tamöz, Selim Akar 'ın marka ve kreatif danışmanlığında objektiflere poz verdi.

"Tam 90"dan albümünde albüm sıralamasıyla Ferda Anıl Yarkın ”Sonuna Kadar”, Demet Sağıroğlu ”Kınalı Bebek”, İzel “Hasretim”, Mustafa Sandal “Kalmadı” (Benim Aşka İnancım Kalmadı), Serdar Ortaç ”Karabiberim”, Burak Kut “Benimle Oynama”, Metin Arolat “Dert Değil”, Yonca Evcimik , “Bandıra Bandıra”, Mansur Ark ”Sana Demedim mi”, Tayfun “Hadi Yine İyisin”, Sibel Alaş “Fem “ gibi unutulmaz eserler 90'lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 önemli yorumcu tarafından yeniden yorumlanırken, Volga Tamöz Tam 90 'dan albümünün uğurları olarak ilan ettiği Demet Sağıroğlu, İzel, Yonca Evcimik ile birlikte Tam 90 'dan albümü için Selim Akar'ın fikir danışmanlığında objektiflere poz verdi.

313_3a396.jpg

Back
Yukarı