Adalet Bakanlığı 145 memur alımı

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Başvurular 10 Ağustos tarihinde sona erecektir. Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için: En az lise veya dengi okul mezunu olmak, Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak, 30 yaşını bitirmemiş olmak. (Lisans mezunları için 01 Ocak 1986 tarihi ve sonrası doğumlu olanlar, önlisans ve ortaöğretim mezunları için 01 Ocak 1984 tarihi ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.) Erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm'den kısa boylu olmamak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13'ten fazla, 17'den az olmamak.

Şoför alımı için: En az lise veya dengi okul mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Hizmetli alımı için: En az lise veya dengi okul mezunu olmak şart. Mühendis alımı için: İlgisine göre; Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak. Mimar alımı için: Mimarlık bölümünden mezun olmak. Psikolog alımı için: Psikoloji bölümünden mezun olmak. Pedagog alımı için: “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” veya “Eğitim Programları ve Öğretim” bölümlerinin birinden mezun olmak. Sosyal Çalışmacı alımı için: “Sosyal Hizmet”, “Sosyal Hizmetler” veya “Sosyal Çalışmalar” bölümlerinin birinden mezun olmak.

Back
Yukarı