Asrın Ve Kibariye Düeti Çok Konuşulacak

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ

Tam iki yıl önce Balıkesir Erdek' de program yaptığı barın çıkışında yüzlerine çorap geçiren üç kişi tarafından demir çubuklarla dövülen Rockçı Asrın hayata döndü. Yüzündeki ve vücudundaki darp izleri dışında geçici hafıza kaybı yaşayan Asrın yeniden hayata döndü ve "Şimdi tam zamanı. Ben yeniden doğdum" diyor.

Hayat kimileri için hiç de kolay geçmiyor. Asrın için de bir dönem böyle oldu. Tam iki yıl önce Balıkesir Erdek'de üç kişi tarafından demir çubuklarla dövülen Asrın, zor ve kötü günleri geride bıraktı. Yüzündeki ve vücudundaki darp izlerinin yanı sıra geçici hafıza kaybı yaşayan Asrın, "Vücuttaki derin yaralar geçer. Önemli olan iç yarasıdır. Ama ben hepsini geride bıraktım. Kötü günler geride kaldı, ben yeniden doğdum" diyor. Adeta ikinci baharını yaşadığını söyleyen Asrın, iletişimci Özgür Aras'ın hazırladığı strateji, Zeynep Altınçekiçin proje danışmanlığı, Ogün Canayın görsel direktörlüğü ile müzik dünyasına yeniden merhaba dedi. Onur Şekercioğlu'nun objektifine poz veren Asrın, 2005'de çıkartıp hiç duyuramadığı şarkılarını yeniden müzikseverlere sundu.

Asrın ilk olarak, Harun Kolçak'ın sözü ve müziğini yaptığı 'Ben Böyleyim'e klip çekti. Kibariye ile Uzunca Bir Aşk şarkısında düet yapan Asrın, "Müziğin, dili, dini olmaz. Müzik evrenseldir. Ve biz de Kibariye ile 2005de harika bir buluşma gerçekleştirdik" diyor. Geçmişe sünger çektiğini söyleyen Asrın, "Herkesin bir dönemi vardır. Benim de böyle tuhaf karmaşık bir dönem geçirmem gerekiyordu demek ki, bu zamanlara gelebildim. Şimdi hayatımın, müziğimin, sesimin ve şarkılarımın daha da çok kıymetini biliyorum" diyor.

Ce: Asrın Ve Kibariye Düeti Çok Konuşulacak

asrın kibarye düeti güzel olmaz bence kibarye nerde o nerde

Back
Yukarı