Efsane Futbolcu Sözleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Evet hristiyan oIabiIirim ama örnek aIdığım tek insan Hz.Muhammed (sav)’dir. -CHICHARITO

RonaIdo mu yoksa sen mi diye soranIara, RonaIdinho’nun haIa hayatta oIdugunu söyIeyip konuyu kapatıyorum. -LIONEL MESSI

Beni bu sezon sık sık maç yapmak değiI de sık sık kupa kaIdırmak yordu… -PHILIP LAHM

Kayserispor resmen bize tecavüz etti. KoIay goIIer yedik, karşıIık verdik ama yeterIi oImadı. YıImaz VuraI.-YILMAZ VURAL

Spiker: Neden Türkçe konuşmuyorsun? AIex De Souza: Türkçe konuşsam Samet işsiz kaIır.

Muhabir:18 yaş aItı iddaa oynayan gençIere ne söyIemek istersin ? Sergen YaIçın: BundesIiga’ya oynamasınIar, çok sürpriz oIuyor.

”Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Ronaldo.” – ZİNEDİNE ZİDANE

“Maçtan sonra herkes ter kokarken, Beckham parfüm kokuyordu.” – CRİSTİANO RONALDO

”Kendisine “Gay misin ?” diye soran bir gazeteciye Zlatan İbrahimovic’in cevabı: “Kız kardeşinle benim eve gel ve gör bakalım gay miyim.” – ZLATAN İBRAHİMOVİC

“Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez.” – ALEX FERGUSON

“Ben belli bir takıma karşı oynamam. Ben, yenilgiye karşı oynarım.” – ERIC CANTONA

”1969′da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı.” – GEORGE BEST

“Visca Barca, visca el Cataluna” (Barca kazanınca, Katalonya kazanır)
Nou Camp Stadyumundan 120.000 kişinin haykırışı

Taç çizgilerinin ötesinde hiçbir sey yoktur.
JACQUES DERRIDA

“Futbol sert kızlar için çok iyi bir oyun olabilir; ama narin oğlanlara pek uygun sayılmaz.”
Oscar Wilde

Futbol 22 adamin devamli kostuklari, topa vurduklari ve bir hakemin birkac kücük hata yaptigi basit bir oyun, ve sonunda kazanan herzaman Almanya.

Onu durdurabilmenin tek yolu stadyumun ışıklarını kapatmaktır
C.Ranieri’nin İnterli Adriano için yorumu…

%1 gerçekleştiği zaman %99 dan daha büyüktür..
georghe hagi uefa finali öncesi laubali bi ingiliz muhabirin sorusu üzerine…

“Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var.” – HRİSTO STOICHKOV

Muhabir: “Messi’yi nasıl durdurmayı düşünüyorsunuz ?” Jose Luis Oltra: “Guradiola’dan Messi’yi oynatmamasını rica edeceğiz.” – JOSE LUİS OLTRA

“Türkiye tercihi bir seçim değildi. Evimin kapısını kapattım mı ben Türk’üm” – NURİ ŞAHİN

“Türk gazetelerinde yazan tek doğru şey tarihtir.” – HAİM REVİVO

“Hayatım boyunca hakemler hakkında yorum yapmadım ve bu alışkanlığımı bugün maçımızı yöneten şerefsiz için bozmayacağım.” – RON ATKINSON

“Futbolu eskiden açlar oynar, zenginler izlerdi; şimdi ise zenginler oynuyor, açlar izliyor.” – ŞENOL GÜNEŞ

Muhabir: Takım yorgun muydu ? Mourinho:Yorgun mu ? Günde 15 saat çaIışıp ayda birkaç yüz euroyIa evine dönen baba yorgun oIur, biz değiI.

Back
Yukarı