Hüzünnnn... :(

doguseyma38

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
FENERBAHÇE

YİNE OYUNLARDASN KHBE KADERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :frown::frown: :':)'(

teşekkürler şeyma ama hayat arabeks yapılacak kadar kötü deil be zaten bunları dinlersen asıl hayat çekilmez olur be bacım ya :(

ck kötü be canımm hmde ckkk :'( gsel yanları kdr kötü yanlarıda war :( özlliklede bqnnn hayatın hic bi gsel ynını göremiorm :(

ya hyatın tabiki güzel yanı kadar kötü yanlarıda var ama herşey unutmaki bi gün geçmiş olacak artı sen güzel yanlarını görmeye çalış ve bence böle şarkılarda dinleme :(

canımm..derdin ne bılmıorm ama allah yardmcn olsnn..)= ama ewtt zaman herşeyin ilacıı

tskrler............

arkdsm intihar etti bqnde öldü :'(

aaaaaaaaaaaaa..canımm inanmıorum..çok üsüldümmm..allah rahmett eylesin..başın sagolsun..çk üsüldüm yaa..nie intiharr ettiiii pekı )=

:( saol canım.... babası erkek arkdsyla qördü snra dwmüs falan oda asmıs kndini :(:(

offff anlıyorum çok kötü :( aslında sözün bittiği yer ama o bunu seçmiş ne diyelim allah mekanını cennet etsin hayatta yaşam kadar ölümde bi gerçek ve büyüdükçe daha büyük bi gerçek oluyo napalım takdiri ilahi diyicez canım ya fazla yıpratma kendini

san msnde cok söyledim sitedede söylemicem üzülme artık tamam kardeşim

tmm abicimm.....

Back
Yukarı