insanları anlamıyorum...

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Benmi çok iyiyim insanlarmı kötü? Bu soruya takılıp kalalı baya oldu hala sorunun cevabını kendimce bulamadım. Şu sanal real alemde kime naptım bilmiyorum kardeş derim asalak çıkar, dost derim kedi gibi nankör çıkar, arkadaş derim yerin dibine batar, abla derim hain çıkar, abi derim kansız çıkar.Yar derim canımı alır...
Kime nasıl davranacağımı bilmiyorum artık ya insanlar gibi olacağım ya kendim gibi olacağım eğer insanlar gibi olursam kendimi kaybedeceğim ama kendim olursam hep kaybedeceğim. Sıkıldım, yoruldum, bunaldım.
Niye şu lanet olası dünyada bu kadar kötü var?
Niye şu lanet olası dünyada bu kadar kansız var?
Niye şu lanet olası dünyada bu kadar ....... var?

arkadaşlar gece gece canım sıkıldı kendi içimi yerken sizinde bu tür şeyleri yaşadığınızı düşünerek böyle bir konu açtım sizinde çevrenizde böyle insanlar varmı.

Ce: insanları anlamıyorum...

kimse güllük gülistanlık bir hayatı yaşamıyor fehmi.Benimde karşıma nankör,kendini bilmez,bencil,vs insanlar çıktı.Ama Allaha isyan etmekle düzeltemezsin bişeyleri.Sana zarar eren kişileri hayatından çıkar,bir dahada görüşme.Acısı kalıyor tabi unutamıyosun ama en azından muhattab olup daha derin yaralar almıyosun.Nacizane fikrim bu...:)

ablacım biri bana zarar vermeye kalksa bopmak istiyorum dövmek istiyorum o yüzden hayatımdan çıkarsamda nefretim geçmiyor hiç pislik işi sevmiyorum ama pisliklere denk geliyorum:D

senin psikolojin bozulmuş.Allaha havale et boşver ya ne kendini sinir ediyon.Sinirlen,döv ,kır bunlar bişeylerin çözümü değil.aklına getirmicen,düşünmicen,ozaman daha çok sinirlenirsin.

yok abla psikolojim cok iyi ama artık hak eden hak ettigini alıyor benden:..

yeminimi bozdum üleynnn diyosun yanii:D:D

bence kardeşim kendi gibi ol ve kendin gibilerle arkadaşlık kur,seçici olmak lazım arkadaş edinirkende...bende zamanın da yanlış kişiler ile arkadaşlığına güvenip çok yolda kaldım..

yeminimi bozalı çok oldu abla özelikle akreplere karşı alerjim var ve ismi lazım değillere:D

abi zaten simdi tek dostum var kadim dostum var dogan o yetiyor artıyor birde sizler varsınız gerisini salla:D ha bide baş belam pars var:D

eyi maşallah daha ne istiyesin loooo :)

pekbi urfalı gördüm seni abi:D

babaya rahmet,caizmi suyunu içiyik....:)

haha senide urfalı ettik:D

Back
Yukarı