işlemciler... siz hangisini kullanıyorsunuz

evet arkadaslar hangi işlemciyi kullanıyorsunuz ve basınıza ne gibi sorunlar çıktı ve bu sorunları nasıl aştınız???

benim çift çekirdekli pentium dual core 1.6 gHz işlemcim var...
trojanlar bulaştığı için avastı kaldırıp kaspersky yükledim hepiniz bilirsiniz kaspersky pc.yi çok ama çok yavaslatır benim pc.de çok az bi performans kaybı olmasına ragmen nerdeyse hiç kasılma olmuyor sizlerde nasıl işlemcinizi biraz tanıtın bakalım

Cevap: işlemciler... siz hangisini kullanıyorsunuz

İNTEL PENTIUM DUAL CORE E6550 2.33GHz işlemci kullanıyorum ve çok memnunum

BENIM KINI SAYMAKLA BITMEZ KI :) 250 GB HARDISK PENTIUM CORE CİFT CEKİRDEK 4 RAM 2 EKRAN KARTI BİR NEVİ UCAK KESİNLİKLE VİSUR PROGRAMI KULLAN MAM TEK VİRÜS BİLE PC BULASMAZ :) 1 YİLDİR TAMİR YÜZÜ VE her hangi bir yavaşlama yok e ne yapalim pc den geçti ömür :)

Adam işlemci sormuş sen maşallah donanımları saymışsın 250 hdd ile övünme 500+120 hdd var bende :D kesinlikle virüs bulaşmaz deme muhtemelen deepfreeze kullanıyosun onu da aşıp bulaşıyo virüsler.

kesinlikle difriz yok virus difriz olsada yayılır gelir iş kullan makta 250 var ama harici ben koymadim 250 de harici var :D virüs yok difriz yok :) fehmi biliyo benım pc yi :D

Benim PC'de de virüs yok ama tedbiri elden bırakmamak lazım. İlla ki bi yerlerden bulaşır virüs.

Back
Yukarı