İşte Benim Stilim'in yeni jürileri belli oldu

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY

İşte Benim Stilim yarışmasından Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ayrıldı. İşte o açıklama...Ekranlarda yoğun bir ilgiyle izlenen moda programı "İşte Benim Stilim" adlı yarşmada deprem etkisi yaratacak ayrılıklar yaşandı. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ani bir kararla jüri üyeliğinden ayrıldı.TV8′de ekrana gelen İşte Benim Stilim Ocak 2016′dan itibaren format değiştirecek ve yarışmada ünlüler yarışacak. İşte Benim Stilim Ünlüler adıyla devam edecek yarışmada Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu olmayacak. Onların yerine İşte Benim Stilim Ünlüler'de Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya ile Ivana Sert jüri üyesi olacak.Yarışmanın yapımcılığını yürüten Production House tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:"1,5 yıldır İşte Benim Stilim programında jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş'la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği gerek işine olan bağlılığı ve duayen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur.şte Benim Stilim All Star'ın 25 Aralık Cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz. Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem İşte Benim Stilim hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır.Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programımıza büyük katkı ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz.Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz.

Back
Yukarı