Leyla ile Mecnun Beş Kardeş'le geri dönüyor

himen

Tanınmış Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY

Yeni sezonun şimdiden merakla beklenen dizileri arasına giren Beş Kardeş’te daha önce rol alacağı haberleri gelen Cengiz Bozkurt, yeni dizide olmadığını açıkladı. Ekibin ilk yaptığı Leyla ile Mecnun dizisinde Erdal Bakkal’ı oynayan ve ikinci dizi Ben de Özledim’de rol almayan Cengiz Bozkurt yeni dizi 'Beş Kardeş’te de olmayacak. Cengiz Bozkurt, Twitter adresinden yaptığı açıklamada, “Beş Kardeş dizisiyle ilgili sizi biraz hayal kırıklığına uğratıcam galiba..arkadaşlara hayırlı olsun” dedi.

EKİP GERİ DÖNÜYOR
TRT1’in fenomen dizisi “Leyla ile Mecnun” ekibi, ekrana dönüyor. Ekibin kaptanı Onur Ünlü, TV dünyasında ses getirecek bir adım attı ve Ay Yapım’la anlaştı. Ağırlıklı olarak drama çeken Ay Yapım için Ünlü, “Beş Kardeş” isimli bir komedi dizisi yazıyor. Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü Beş Kardeş dizisinde rol alacak oyuncular belli olmaya başladı. Dizide Leyla ile Mecnun ekibinden Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin ve Osman Sonant olacak. Dizinin senaryosunu Onur Ünlü yazacak ve dizi yeni sezonda ekranlarda olacak. Ancak hangi kanalda yayınlanacağı belli değil.

BİRBİRİNE ZIT BEŞ KARDEŞİN HİKAYESİ
Birbirine zıt 5 kardeşin eğlenceli maceralarını ekrana taşıyacak olan dizi için “Leyla ile Mecnun”un İsmail abisi Serkan Keskin, ilk anlaşılan oyuncu oldu. Keskin, yeni dizide de 4 kardeşin abisi olacak.

Ensonhaber.com

Back
Yukarı