muhabbethane

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Muhabbet güzelmiş, sevdim teşekkürler.

iiyim chatlak sen nasılsın :D

bende iyi ne olsun ya işteyim offf canmım sıkıldı :D

Gevşetelim o zaman :p

Ordan bi 14-15 verin chatlak'ın canını gevşetecem fazla sıkılmış :p:D

ii o zaman bizde 12-13 kullanırız :D bu arada profil ayarlarınıza girip tuttuğunuz takımı seçtiğinizde üye bilgilerinizin altında görünecektir. ;)

Kullanıcı Bilgileri Üyelik tarihi: Mar 2008
Tuttuğu Takım: Galatasaray

bak bak hemen ordan bi bilmişlikte yapıyo ben takım tutmuyom ne olacak şimdi :D:D:D

Takım tutmuyosan sende seçmezsin Alla Allaa :D

banane banane bende takımsız yazsın bende öle istiyom alla alla sizin bişiler yazacak ben öle yetim kalacam he oldu paşam ben bjk liymişim o zaman bsj seçiyom hıh :D

Hane takım tutmuyodun sen :D neyse fb li olmaktan iyidir :D diğer üyeler nerdesiniz yav öldünüzmü kaldınızmı öldüyseniz helvanızı yapalım :p

tutmuyom ki bu takımı benimki tutuyo haliyle bende kavga çıkmasın diye ama sevdiğim renkler yanyana bişi olmaz diğer arkadaşlar cuma namazına mutakıp camiden kaldırılacaktır cenazeleri helvalar benden :D millet tembel be yatıyo keyif yapıyo işler bize kaldı aman aman

Ne ballı adamlar yavs hem mübarek günde ölüyolar hemde helvalarını biz yapıyoz :D

valla biz ölsek kimse bize helva yapmaz tembel tenekeler dükkanı biz kurtarıcaz patronların teki burda diğer ortağın yok aman yöneticilerde yok bu nasıl dükkan be batar bura sölem batar :D aman şaka maka bu millete ceza verelim ya :D

Verelim :D Asalım yok keselim :p yav koca forumda ikimiz kaldık iimi rebelde gitmiş :D

olsun be patron biz bize yeteriz :D giden gitesin sel girder kum kalır misali kaldık :D

hehehe :D 10-15 dk sonra da ben gidecem :( her zamanki gibi hoca anlatacak ben dinlemeyecem :D Aklıma gelmişken yeni smiley ekleyem bu standart ifadelerden sıkıldım :D

:D:D:D ok dinle ama iyi dinle bende öle takılırım dükkanda müşteride gelmez şimdi yaw :D

Sen okumuyonmu

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Back
Yukarı