Saraçoğlu'nda Bihter Ölmedi Anonsu Yapılmış

hürrem sultan

Demirbaşlardan
Aşk-ı Memnu'nun "dillere destan" sonu hakkında internette yazılanlar: "Bihter öldü, Nihal saksı oldu, günde 2 suyu var, Matmazel piyanoyu sattı, elektro bağlama bakıyor..." "Aşk-ı Memnu bitti mi? Nihal evde kaldı mı? Bihter öcün aldı mı? İmdi yürek yırtılır."

beren+saat1.hlarge.jpg

Sezonun en çok konuşulan dizisi Aşk-ı Memnu'nun finali yayınlandı. Milyonları ekran başına kilitleyen dizinin son dakikaları an itibariyle internete düştü. İşte Ekşi Sözlük'ten Twitter'a "dillere destan" son hakkında yazılanlar:

* guzel bir mercedes glk reklami olarak nihayet bulmus dizidir.

* monoblok sakal ve en guzel asimetrik felc surati dallarinda odulleri garantidir.

* gerçek kesit'ten araklama alternatif son çekmişler buna. sızdırıyorum;

bihter; öldü.

adnan; iki çocuk babası.

firdevs; bankta yaşıyor.

behlül; münzevi.

nihal; saksı oldu. günde 2 suyu var.

bülent; tokio hotel dinliyor.

matmazel; piyanoyu sattı, elektro bağlama bakıyor.

* behlül kaçar, nihal bakar, bihter kaşar, adnan şaşar, matmazel kapar...

* finaliyle sözlükte vuvuzela etkisi yaratan dizi.

* "intihar-i teşşebbüs, yenge-i mefta, behlül-ü arazi, adnan-ı boynuz, firdevs-i felç, cemaat-i el fatiha"

* aşk-ı memnuniyetsiz diye bir rumuz bulup yaptığım üstün kinayeyle posta gazetesine şiir yollayasımı getirdi gece gece ula.

* nihal'in kına gecesi sahnesinden sonra türk dizilerinin neden arap ülkelerinde çok beğenildiğini anlamak çok zor değil artık..
* Aşk-ı Memnu bitti mi? Nihal evde kaldı mı? Bihter öcün aldı mı? İmdi yürek yırtılır..

bihterrrr.jpg

* Abdullah Gül, Aşk-ı Memnu ile ilgili hiçbir tivit yazmadı, hesabı fake olabilir.

* final bölümünde nihal'in kına gecesini izleyenlerin (en az) yüzde doksanı kına gecesi yapma hayalinden vazgeçmiştir. kınadaki kızların taktıkları behlül maskesi ise izleyicilere korku dolu anlar yaşatmayı başardı.

* son 5 dakikadaki feci absurd ve komik sahneleriyle "cenaze evinde gulesi gelen insan" tribine sokmustur.

* bihterin ölümü behlülde hormon bozukluğu yaptı sanırım, hiç çıkmayacak kadar çok kılı çıktı çocuğun kara kara hem de

* behlül mezar başında bihterin mezarındaki toprağı avuçlarken annem ''ayy ne güzel toprak o tam saksılık. ne menekşe olur ondan '' diyerek tüm evi yardırmıştır.

* yarım yamalak izlememe ragmen behlülün aglayarak behlül kaçar deyişi ile beni ve sanırım benim gibi birçok kişiyi daha koparmıştır.
* Şükrü Saraçoğlu'nda Bihter ölmedi anonsu yapılmış

* behlül bildiğin recep ivedik olmuş.

* eve nasıl alışmışsak, kendim taşınıyorum sandım bir an...

* bi sonraki çekiminde adnan'ın eşini bülent'in götüreceği dizidir.

* kına gecesi sahnesinde türk kızlarımıza açık bir mesaj vardır: "eğer uslu bir kız olursan bir gün sen de behlülleri görebilirsin."

* mezarlıkta şarapçı behlül' ün zoraki "behlül kaçar" esprisiyle ve ailenin arabaya doluşarak evi terkederken, arabanın geri vitese takmasıyla* bizleri güldürmüş dizidir. dillere destan bir son dedikleri bu olsa gerek

alıntıdır

Ce: Saraçoğlu'nda Bihter Ölmedi Anonsu Yapılmış

behlül bildiğin recep ivedik olmuş.

* eve nasıl alışmışsak, kendim taşınıyorum sandım bir an...

* bi sonraki çekiminde adnan'ın eşini bülent'in götüreceği dizidir.

:D:D:D çok güzel yorumlar gerçekten...Ellerine sağlık

Ce: Saraçoğlu'nda Bihter Ölmedi Anonsu Yapılmış

fenerbahcede anons cok her boka yapıyorlar:D 2 dakka bihterde oldular demek:D

Back
Yukarı