2014 Komik Mesajlar

berduş

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Komik Mesajlar Facebook

Artık yalan söyleyeni dokuz köye muhtar yapıyorlar.

Her politikacının bir DARBE yiyişi vardır.

İnce bağırsak Sİ , kalın bağırsak DO olur.

Türkçeyi katlettiler.CÜMLEmizin başı sağolsun.

Bu ne bu hal şöför bey !.. SÜRATINDAN düşen bin parça..

Dengeli beslenme konusunu ancak ZARİF olan anlar.

İnsanlık öldü. Katili MENFAAT.

Kadınlar artık estetik ameliyatlarını CİLDİ CİLDİ düşünüyorlar.

HacıVAT şarkıcı oldu.O artık megaVAT.

Kızlar artık beyazYATLI prenslerini bekliyorlar.

Tam bir serseri gibiydi.Sonunda bir serseri kurşuna kurban gitti.

Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği.

Pire itte, cep telefonu yigitte bulunur.

İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz” dediler, söyledik, EMNİYET’teyiz…

Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.

Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım.

Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!..

Maliyeden yeni bi vergi daha ”duvar yazisi vergisi”

Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM.

Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin faturasını o ödüyor çünkü..

Artık her çocuk ZAMane çocuğu.

Ekonomi kilitlendi. RESET’leyelim lütfen.

KERİZİ çok olan yerin, KRİZİ erken olur.

Ülkemdeki ZAMLAR, yağmur gibi DAMLAR.

Eskiden zamPARA’ydım. Kriz geldi zamSEFİL oldum.

Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

Çok endişelendim. Bügün zam yapılmadı. Acaba hükümetin başına birşeymi geldi?

TATİLDEYİZ. imza: Cezaevindeki hortumcular.

Oyunu doğru partiye ver. Sonra oooy anam oy deme.

Dolar yine fırlamış. O ne fırlamdır siz bilemezsiniz.

Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar.Çünkü onlara yüzme öğretmiştim.

COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM .

Ve Tanri kadını yaratti. O da kalkti kaynana oldu.

AşK BiR MuZ KaBuĞuDuR BaStIN Mı AyAğIn DeĞiL HaYaTıN KaYaR

Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR.

Babam sevdi annemi aldı,Mecnun sevdi Leyla’yı aldı, ben sevdim babayı aldım.

DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendim.

Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.

Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

Kafanı çevirip durma! Aklından geçenleri okuyamıyorum.

Bosbogazi cehenneme atmislar,”cep telefonum nerede?”demis.

Cingeneye beylik vermisler, once cep telefonu almis.

Cep telefonlu coban, yoksul beyden yegdir. .

Denize dusen cep telefonuna sarilir.

Dilenciye cep telefonu vermisler, kartini begenmemis.

El elin esegini cep telefonuyla arar.

Erkegin kalbine giden yol cep telefonundan gecer.

Haydan gelen cep telefonu faturasina gider. .

Ben sporcunun zeki, cevik, cep telefonlu ve ahlaklisini severim.

Ayrani yok icmeye, cep telefonu ile gider … .

Gormemisin cep telefonu olmus, tutmus antenini koparmis.

Araçlarda cep telefonunuzu kapatınız.TELEF olmayınız.

SUDAN UCUZ cep telefonu alıp, ATEŞ PAHASI faturalar ödüyoruz.

Bu tüp bebek hatalı, hep GAZ kaçırıyor.

Kim vurduya gittim,birazdan gelicem.

Aile kabristanıdır.Damsız girilmez.

Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma.

Büyük jetona para verme, küçükten al besle büyüt.

Adam o kadar fakirmiş ki VİRAJI bile alamamış.

Bizi çekemediler, halat koptu.

İyi başlayan herşey kötü biter, kötü başlayan herşey berbat biter.

Hayata çift sıfırdan başlayın, tuvalet bekçliği neden olmasın.

Sonsuz ucuzluk istiyorsanız uzaya gidin.

Tam öğrenmeye başlamıştım ki okul bitti.

Araçlarda arabesk müzik yasaklansın, artık BATMASIN BU DÜNYA.

Cennet gibi bir ülkede yaşıyoruz.İŞSİZLER CENNETİ ama..

Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar.

Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok.

Hayat pahalılığı o kadar arttıki, KİRALIK evler artık KRALLIK.

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum

‘Nerelisin?’diye sormuştu oralı olmadım.Tepkisizlğimi görünce o da oralı olmadı. Artık ikimizde oralı değildik. Hemşeri sayılırdık N.F.K

O kadar yoruldum ki artık hayattan Yoldan geçen bir taksiyi çevirip; ‘Uzaklaşan hayallerimi takip et.’ diyesim var

“İki durumda çok dikkatli olunuz. Yemek yerken ağza girene konuşurken ondan çıkana.”

Her Sevişmek AŞK Olsaydı ;Kutsal Sayılırdı Fahişenin Pezevengi Öpüşü

Hiç kimse bir gülümsemeyi satın alabilecek kadar ZENGİN değildir…Ama çok kimse gözden yaş akıtabilecek kadar UCUZDUR

Aslında söylediklerimden çok , sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak ver in.

Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin.

“Başkalarının hatalarından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor.”

İHANETİ”yine giymişsin üstüne…ben sana demedim mi bu kadar ŞIK olma sen her halinle “ŞEREFSİZ”sin

KADINLAR LÙGATINDA “NAPIYORSAN YAP” CÚMLESÌ, NASILSA BEN SENÌN BURNUNDAN FÌTÌL FÌTÌL GETÌRÌRÌM..! ANLAMINA GELÌR

Masal kitaplarına benzedi artık zamane aşkları.. ‘ Okuması çok güzel ve zevkLi ; ama inanması bir o kadar zor ‘ .

Sevmeyi Bilmiyosan Kullanma O İki Kelimeyi ! “Yani Ne Sen Kirlet Ağzını O Sözle. Ne de O Söz Ağlasın Kimin Eline Düştüm Diye…

Kendinden nefret edip ayna parçalamak kolay,sorun sonrasında ortaya saçılan binlerce “SENİ” kim temizleyecek..

Sünnet anında “yukarı bak kuş var” diyen sünnetçi amca! yukardaki kuşu bırak sen aşağıdaki kuşa bak da istikbalimle oynama..genç ERGEN

İLK GORUSTE ASKA INANIRMISIN? YOKSA DISARI CIKIP TEKRAR MI GIREYIM…

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur…

Genç Türk Atasözü:Türküm,Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum…

Bir aptalın sizi öpmesine izin verin ama bir öpücüğün sizi aptal etmesine asla!

Tamam sen şimdi git… ama kalbinle gel sonra..

Öyle bir gittinki bakakalmak kaldı bana arkandan.’Ne gözümü alabildim,ne göze alabildim’.

“İnsan; Geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir”.

Gidiyorsun diye değil, ıslanan yanaklarım kurusun diye asıyorum yüzümü…

Gelişi güzel ayrılıklardı benimki.. ben hiç senin kadar esaslı,gitmedim senden..

Sevdiğini serbest bırak. Dönerse senindir, dönmezse ebenindir, zıplıyorsa delidir, çömeldiyse sakın dokunma.

Gözleri idam sehpasıdır,kadının. ve bu yüzden derindir göz çukurları..

Kadın sevgi uğruna herşeye hazırdır, hatta sevişmeye de. Erkek ise sevişmek için herşeyi feda etmeye hazırdır; Sevmeyi bile !

Yokluğunun iki yakasını bir araya getirip; Varlığını ilikler misin ömrüme…

Pardon, buralarda bir kaç kırık kalp gördünüz mü ? Size soruyorum bayan; Hiç aynı kalpte defalarca dirilip öldünüz mü?

Biliyorlar aslında… Seni gazete kağıdına sardığım şarabım gibi biliyorlar… Uluorta ve gizligizli seni sevdiğimi…

Belki de En Sevdiğim Sakarlığın… Gözlerime Takılıp ‘Yüreğime’ Düşmendi..

Söylemek isteyipde söyleyemediğim çok şey var.Kiminizin yüzüne kiminizin gelmişine kiminizinde geçmişine

Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

Aldığımız çeyrek altını kutusunda rahat ettirebilmek için altına sünger koyan bir milletiz.

Eros’pu çocuğu al o oklarını bi tarafına sok.

Eski sevgililerimin hepsine 14 şubatta kandil mesajı atıcam .. Aşka gelmediler bari imana gelsinler

” En iyi arama motoru yahoo mu lan?” … ” ben ne biliyim abi, google’dan aratsana.”

İnsanı 2 şey Ayakta Tutar , Biri Sağ Ayak , Biri Sol Ayak. Gerisi hikayee…

İLAN: Bülent Ersoy’a makyöz olarak,sıvacılar,boyacılar,kaportacılar alınacaktır.

İdeal erkeği dünyanın her köşesinde bulabilirsiniz. Ama ne varki dünya yuvarlaktır. Yani köşesizdir…

Konu Rus kadını ise kriteri ‘yatmayı bilmesi’ ama konu Türk kadını ise kriteri ‘oturup kalkmayı bilmesi’ olan canlıya Türk erkeği denir.

Camına “arabada bebek var” stickerı yapıştıran şahsiyet, ışıklarda bebeğe çeyrek altın mı takalım, ninni mi söyleyelim, ne istiyorsun söyle?

14 şubat hayal ürünüdür tek gerçek adana dürümüdür. [Sevgilisi Olmayan Adanalı Ergen]

Allah’ım çok paranın beni değiştirip değiştirmediğini öğrenmem için lütfen bana bir şans ver!

Bazı insanlar matruşka bebekleri gibidirler, tanıdıkça küçüldüklerini farkedersiniz…

Neymiş efendim sigarayla kola gitmezmiş ! Yok yaa Sen sevmekle aldatmayı götürürken iyiydi ama !

Cennet ve Cehennemle ilgili ileri geri konuşmak istemem; çünkü ikisinde de mükemmel dostlarım var. ” Mark Twain

Sıradaki küfür Facebook’ta önce ekleyip, sonra kimsin diye sorana gelsin.

Dünya Nüfusuna Göre Her Erkeğe 3 Kız Düşüyormuş. Benim Hakkımı Kim Yiyorsa Haram Zıkkım Olsun..Emi

İsimlerine ousan,ayshe,ayshu,beqüm,qisem gibi harf ekleyip çıkaran insanlar; nece konuşuyorsunuz siz lan ?

31 i sadece bir sayı , saksafonu sadece bir çalgı aleti olarak algıladığımız gün AB ye gireriz bence

Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor…abi kirlisin işte ya bi git yıkan alla alla

Süperman’in Tshirt’ünü Giymekle Kahraman olunmaz kızım,Yiyosa Taytınıda Giycen

Sevgilileriyle Öpüşürken Fotoğraf Çekilip Facebook’a Koyan Gerzekler,Gerdek Gecenizi 4 Gözle Bekliyoz ona göre..

11810 U aradım reklamlarında oynayan kızların numarasıni istedim. telefonu yuzume kapattılar. hizmet sıfır daha da aramam.

Hocalar kalemimiz olmayınca “Sen neden geldin?” diyor. 5 dk sonra kendisi pilot kalem istiyor. Sen de gelme o zaman okula

Karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf;”Evi Benim Üzerime Yap Dedi bende yaptım karımı hiç kırmazdım

Fareye deney yapmışlar viski,votka,bira vermişler hepsinde oynamış zıplamış,rakı vermişler elini masaya vurmuş”O KEDİ BURAYA GELECEK”Uleyynn demiş

Hayatta karşınıza çıkan fırsatları mutlaka değerlendirin. Eğer değerlendiremiyorsanız hemen fırsatlarla dolu AVON kataloğuna baş vurun

Sevgili RTÜK,10 dk. reklam arasına alaşmış bi milletiz, ara 4 dk’ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var

Bir Bayanın Gözyaşının Akmasına Sadece Soğan Değil, Bazen Bir “HIYAR” Da Neden Olabilir…!

9 Ay Boyunca Çıkmaya Çalıştığı… Yere Bi Ömür Girmeye Çalışan Canlıya ERKEK Denir…

” 80 yaşındaki amca rusya’ya vize kalktı diye seviniyor.sanki vize kalkınca herşey kalkacak .”

2014 için “1.50 boylarındaki kadınlardan oluşan “birelli takvimi” çalışmaları devam etmektedir

“Ne zaman ki birisinin dedesinin adı berkecan olur, işte o zaman biz AB’ye gireriz aga

En uyuz meslek bankacılık bence gün boyu milyarları say dur. akşam olunca BİM’ den ucuz yoğurt al eve git.

Bir araba hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv’yi ve benzini hesaplamayı unutursun, para yetmez , babayı alırsın hevesin kaçar…

Bir ilişkide kadından susmasını beklemek ineğe çilek yedirip “çilekli süt” vermesini beklemekle eş değerdedir…

Elin oğlu gülü, tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz. Sizde hala bizden romantizm bekliyorsunuz cık cık

Biriyle olmaya başlayınca arkadaşını dostunu aramayan insan; ”yaa inan ki hep aklımdasın” yalanını yemiyoruz artık, size iyi sevişmeler..

Yürürken yere düşmüş bir kız gördüm, hemen koşup kaldırdım… 3 kere öpüp kenara bıraktım… nimet lan sonuçta, günah…

Bedava içki varsa, galeriye giderim. sanat anlayışım bununla sınırlı.özür

Düğünlerde dans eden gelin ile damadın kikir kikir gülmelerine sebep olan konuşmalarını merak eden sadece ben değilim demi ?

En büyük sanat; bir elle yağlı yağlı cips yerken klavye tuşlarını yağlamadan yazma sanatıdır. Biliyorum hepiniz sanatçısınız

Çakmaktaki gaz seviyelerini dengeleme bir Türk hastalığı olarak kayıtlara geçmeli. Madem Türk’sün dengele görsün.

Televizyonu Sadece Show TV’yi Çeken Yoksul Adam Evinde Acundan Ölmüş Olarak Bulundu.

Sonra “Bu mumcunun mumu umumumuzun mumudur.” derken aynaya bir baktım. Dudaklarım Aynı Angelina Jolie.valla

Telofonumun en çok sessizde bırakıp evin içinde kaybetme özelliğini kullanıyorum

7 Kere Evlenmiş olan Seda Sayan Nikah Masasını Yemek Masası Sanıyor Karnı Doyunca Kalkıyor

Back
Yukarı