Aykut Kocaman'dan UEFA itirafı!

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
aykut-kocaman9-61974_501.jpg

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, üç kulvarda yürümeleriyle ilgili olarak düşüncelerini yakın çevresiyle paylaşırken, seçme şansı olsaydı UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyon olmayı tercih edeceğini söyledi.
HT Spor'un haberine göre; Aykut Kocaman hem fiziksel, hem zihinsel yorgunluk çektiklerini ve 3 kulvarda mücadele eden futbolcularının bu durumdan etkilediğini belirterek, "Bir tercih hakkım olsaydı UEFA'yı seçerdim. Amsterdam'da final oynamak çok daha başka olurdu. Ama bu seçimi ne ben, ne de oyuncularım yaptı. Futbolcularım bir tek hedefe konsantre olmaktansa hepsine konsantre olmayı seçtiler. Açıkçası beni bu üç kulvara oyuncularım sürükledi. Onlar seçim yaptırmadılar" ifadesini kullandığı öğrenildi.
"KEŞKE BİR KULVAR OLSAYDI"
Aykut Kocaman, yakın çevresiyle paylaştığı düşüncelerinde üç kupada nereye kadar gideceklerini bilmediğini de belirterek, "Futbolcularım inanılmaz derecede saygılı ve birbirlerine uyumlular. Üç kulvarda da gidiyoruz. Nereye kadar gideceğiz onu da çok kısa sürede göreceğiz. Ama eğer bir kulvara kilitlenseydik, o UEFA olurdu. O zaman daha farklı değerlendirirdik. Çünkü hem ligde, hem kupada daha rahat rotasyona giderdik" görüşlerini savundu.

mynet

Back
Yukarı