Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ

Süresi : 106
dak.

Yönetmen:Hamdi Alkan

Tür: Dram / Komedi

Görüntü Yön.:Ferhat Öçmen

Yapım:2007, Türkiye

Oyuncular: Doğa Rutkay, Işın Karaca, Pelin Batu, Okan Tangücü, Halil Ergün, Tamer Karadağlı, Sinan Albayrak, Seray Sever, Turgay Tanülkü, Vural Çelik, Yasemin Conka, Hakan Yılmaz, Metin Şentürk, Ferhat Göçer

Filmin Özeti

Evli ve bir çocuk babası olan Erdem (Vural Çelik), hayatını kuaförlük yaparak kazanmaktadır. Bir gün asker arkadaşı Ahmet le (Hakan Yılmaz) karşılaşan Erdem, onunla bir çay bahçesine gitmeye söz verir. Ne var ki Ahmet bir uyuşturucu satıcısıdır ve telefonları dinlenmektedir. Ahmet le ortak çalıştığı şüphesiyle narkotik şube polisleri tarafından tutuklanan Erdem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da karısı dahil olmak üzere kimseyi inandıramaz. Bu arada Erdem in hapishaneye düşmesi Eşi Ayşen (Yasemin Çonka) tarafından küçük oğlu Ali den (Okan Tangücü) saklanır. Uzay savaşlarını çok seven Ali babasının dünyayı uzaylıların saldırısından kurtarmak üzere seçilmiş bir komutan olduğunu sanmaktadır. Bu oyuna zamanla bütün koğuş destek olacaktır. Erdem in bu koğuştaki misafirliği ise o kadar çabuk bitmeyecektir...

Vizyona gireli çok oldu ama eminim izlerken keyif alıcaksınız ben çok beğenmiştim:(

harika bi film insan gülsünmü üzülsün ağlasınmı şaşırıo filmi izlerken.. hele çocuguyla olan dialoglarına içim erimişti yaa biz burda senin için uzaylılar için kalkan yapıoruz bende komutanım burda senin içeri girmen yasak falan filan off
frown.gif

Cevap: Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım

oyuncu kadrosu iyi sanırım iyi bir kitleyi yakalar izlenmekte saol ezel hanım

Cevap: Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım

Oyun cu kadrosuda ,konusuda oldukça güzel.:)

Eywallah sen sağol patron:23:

Back
Yukarı