Binbirgece Düğünü

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
’Binbir Gece’nin canlı yayınlanacak sezon finali için 750 bin YTL gibi rekor bir bütçe ayrıldı.

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ile Ceyda Düvenci’nin paylaştığı, Kudret Sabancı’nın yönettiği ‘Binbir Gece’nin sezon finali 3 Haziran Salı akşamı yayınlanacak.Vatan’ın haberine göre; 150 kişilik teknik ekip ve 8 kamera ile çekilecek dizinin ilk yarısı banttan, düğün sahnesi ise bir ilk gerçekleştirilerek canlı yayınlanacak. Sezonun son bölümünde Şehrazat görkemli bir düğün yapmak isteyecek. Ancak son anda vazgeçip “Neden evimizin bahçesinde dostlarımızın katıldığı bir düğün yapmıyoruz” diyecek. Ve önceden hazırlığı yapılan bahçedeki ‘gerçek canlı düğün’e bağlanılacak. Böylece banttan başlayan ‘Binbir Gece’ canlı yayınla sezona veda edecek

Canlı yayına çok sayıda sürpriz sanatçı, Kanal D üst düzey yöneticileri de katılacak. Mehmet Ali Birand, Kanal D Programlar Müdürü İrfan Şahin ve Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı da düğüne davetli. Düğün sahnesinde Nükhet Duru, İlhan Şeşen ve Ferhat Göçer sahneye çıkacak

Cevap: Binbirgece Düğünü

sonunda evlendilermi cok sükür:D

ay bunlarda bi türlü mutlu son yapamadılar her bişey kötü gidiyo ya helle o fettan kız beni kıl etti anam ağladı ben onun yüzünden :D öldürecek kızı die amanya bu dizinin ara vermesi süper oldu

Ya çok üzüldüm bi mutlu son yaşıyamıyacaklarmı bun lar yaa.O kadına bende sinir oldum.Beklicez artık yeni sezonda ne olacakk

ya o kadının ne alıp veremedıgı var sehrazatla
tanıyorum ama nerden cıkaramıyorum bı turlu

bunlar evlendimi..hele şükür....

ya zaten evlıydı onlar düğün yapmamıslardı

Çok lazımdı ya :D

ya o kadının ne alıp veremedıgı var sehrazatla
tanıyorum ama nerden cıkaramıyorum bı turlu

Bıçak sırtı diye bir dizi vardı.On dizide oyunuyordu daha önce:)Şehrazatla aynı okulda okumuşlar ama şehrazat onu tanımadı diye kadın kompleks yaptı.:)

dizi tam heycanlı yerinde bitti be :D ama düğün cok qüseldii..

demek çok qüseldii Şeyma :D

€vet emekli çapkın apocan bey :D

o güzel olmasın sakın :D Ayrıca ben ne zaman çapkındım ki emekli oldum. Dipnot: Tamamı kalın harflerle yazmayın.

bilmioorumm abim yazmışta ordan gördüm :D

Back
Yukarı