Bir garip sen olmuş ayrılık

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Bir garip sen olmus ayrılık

Bittim geriye kalmadı benden bir şeyler son ayrılık şiirinide okudum sustum.Gözlerinde kaldı yüregim kımsesiz kaldım yaslandım en zifiri karanlık gecelere bittim.Gel dedim gelmedin.Dünden ölmüştü masumıyetin.Farkına varmadan düşlemişim seni nedensizce sebepsizce, yeni hayallere dalmıstım oysa bana bakmıstı ayrılık yaralanmıstım en derin yaramda içime sen diye bir ben koydum dudaklarımda sana sustum...

Seni düşledigim her düşe bir ziyankarlık ekledim bana haram oldu özlemler.Aşka suçlu bir katil oldum.Gülüşlerine daldım hiç görmedigim serüvenlere kandım seninle inandım sen diye sensizliğe hoyratlaştım.Üzerimde eskittim sensizliği utanmaz cehrene yenildim belkide ağlamayı öksüzlügümden biriktirdim kendime kendimden geriye kaldım.Gecelerimde,mutlu olmak diye her yalan resmi cıkarttım hayatımdan yaktım durdum resimlerini yaka yaka kalmadı bir tek resmin kül oldun bir garip sen oldu ayrılık unuttum en zor zamanımda rüzgarıma sıgındım.Her takvimden seni sormakla ömür tükettim.Rüyam oldu gidişin.
Rüyalarıma batmadın henüz ruhunu titretmedi yanlızlıgım.Bırakmadım kimligini benligimden.Sensizlige odaklandım sonbahardaki gidişinde her susuşumda gölgeme yalvardım oysa ne garip bir haldir değilmi gölgene yalvarmak ne zor bir ah almaktır.
Anlatılacak bişe kalmadı geriye sev dedim sevmedin yüregimde sönme dedim söndün dönmedin ateş oldum zalimliginle yaktın. Beklentilerime küstüm her yanlızlıga bir vasiyet yazmaya basladım en derin sırrıma gömüldüm bir garip seni yitirdim kanlı kaldı kalbim en derin yaramda umuduma yenildim. Bilinmeyen bir yola cıktım anlatılacak bir sen bulamadım kendime sordum her soruda yutkundum.

Bir yanlışı sevdim beklide veya bir ihaneti kim bile bilirdiki senin içindekini.Yalanı kim diyebilirdiki.Ya peki sen ayrılık olacaksını.Yıktım dokundugun kalbimi duvar olsa duramazdı önünde zaten
Haykırışlı çıglıklara kulak tıkadım yağmur oldu tüm bulutlar yağdı üstüme her yanlızlıga bir sen ekledim en zemheri kışımıda yaşadım yalnızlıgı kader diyipte seni bir mezara bir solmuş agacın yapragına gömdüm.
Seni kendimden bitirdim gözlerimden eksiltim bende artık senin gibi gidişleri seciyorum biliyormusun.Alışmanın zorunu sectim beklide bilemiyorum yüregimde katlediyorum seni bitiriyorum bitiyorum ve bir garip sen oluyor ayrılık….

yazan:Fehmi ATEŞ 26,04,2008

ooooooooooffffffff offfffffffffffffffff çok güzel yawwww saol canımcığım:)

begenmene sevindim ebru:D

süpersin abılerın bıtanesıı ck qsel olmu$....

sende yazarsın umarım birgun:D seyma kardeşim

yireğine sağlık canım :)

gördunmu fehmı guzel olmus ıste bıde bana dıon begenmedın deme oylesıne guzel olmus dıyon dıye
yuregıne saglık
içten gelerek yazılan hersey guzeldır cekıcılıgı olur herkes kendınden bıseyler bulur

bilmem 25 ten sonra tam şair oldum:D

Back
Yukarı