1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

D Smart Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

Konusu 'Uydu Frekansları' forumundadır ve Aşk'a İnanmışt'ı tarafından 20 Şubat 2017 başlatılmıştır.

 1. Aşk'a İnanmışt'ı

  Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

  Katılım:
  28 Mart 2008
  Mesajlar:
  23.252
  Beğenilen Mesajları:
  2.145
  Bulunduğu Yer:
  ŞANLIURFA
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Skype:
  fehmi56397
  D Smart Modem Kurulumu
  ilk önce modemin ara yüzüne girmek için bilgisayarımızda tarayıcılarımız dan birini açalım ( Explorer, Chrome, Freefox) ve adres satırına modemin IP adresi olan 192.168.1.1 ip numarasını ip adresinize girerek modem kullanıcı adınızı ve şifresinizi yazmanız gerekmektedir. Kullandığınız modemin markasına göre bu kullanıcı adı ve şifresi değişik olabilir. Kullanıcı adı ve şifre bölümüne admin ve admin olarak yazınız ve giriş yapınız.Ülke seçimi yapmanız gereken bir ekran gelecektir (bu ekran ilk kurulumda ve modeme reset atıldığında gelmektedir) TURKEY i seçiyoruz. Karşımıza çıkan Password ekranından şifre istemektedir.
  buraya hiçbir şey yazmadan LOGİN yazan yere tıklayarak modemim ayarlarını yapacağımız sayfaya girmiş olacağız. Sol tarafta bulunan Setup Wizard (kurulum sihirbazı) sekmesine tıklıyoruz, çıkan karşılama sayfasına Next diyerek devam ediyoruz.
  Açılan 2. sayfaya geldiğimizde burada hiçbir işlem yapmadan direk next butonuna bas arakta devam edebiliriz Bu işlemler modem markanız göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak ise farklı olacak yönler modem arayüzleri olacaktır. Bu arayüzlerde ise yapacağınız ayarlar aynı olacaktır.
   

Sayfayı Paylaş