1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri nelerdir

Konusu 'Annelik ve Bebek' forumundadır ve himen tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. himen

  himen Demirbaşlardan

  Katılım:
  11 Şubat 2013
  Mesajlar:
  1.560
  Beğenilen Mesajları:
  50
  Cinsiyet:
  Bay
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

  Doğal göğüs büyütme yöntemleri uygulamalarında piyasada satılan ürünlerin bir çoğu işe yaramadığı ortaya çıktığı ya da olumsuz sonuçlar doğurduğu gözlemlenmiştir. Bunun sebebi bir çok defa yanlış kullanım ya da uygulamayı son aşamaya kadar taşıyamamasından kaynaklanmaktadır. Bu aşamada hanımlara muhteşem bir formül söyleyerek evinizin içerisinde uygulayacağınız kolay ve doğal göğüs büyütme yöntemleri ile kesin bir sonuca ulaşacağınızı belirtmek istiyoruz. Bu uygulama tamamen doğal olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca sağlık ve hijyen yönünden tavsiye ettiğimiz en başarılı uygulamalardan biridir.

  İşte Doğal Göğüs Büyütme Yönteminin Sırlı Formülü; Çörek Otu Yağı

  Yüzlerce yıldır Anadolu’da yüzlerce derde şifa olan Çörek otu, özellikle kış aylarında cildi korumada bire bir etki gösterdiği uzmanların ortak görüşü haline gelmiştir.

  Doğal Göğüs Büyütme Yöntemlerinde Çörek Otu Formülü

  Günlük olarak düzenli bir şekilde çörek otu yağı ile masaj yapıldığında, 2 ay gibi bir sürede gözle görülen büyüme gerçekleşiyor.

  2. Yöntem olarak Rezene Çayından Bahsedeceğiz.
  rezene çayı demleyerek hazırlamak. Bu çaydan 1 fincan alarak soğutun ve içine 5-10 damla çörek oku yağı dökün, iyice karıştırın. Bu losyona ellerinizi batırıp göğüslerinize masaj yapın.

  Her akşam bu masajı tekrarlamanız kısa süre içerisinde doğal yollarla göğüslerinizin büyüdüğünü, dolgun ve dik bir görünüm kazandığını göreceksiniz. Bu uygulamayı masaj yolu ile yaptığınızda göğüs sağlığı içinde fayda sağlayacağından Göğüs kanserini önlendiği de bilinir.
   

Sayfayı Paylaş