1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Emel Müftüoğlu müziğe veda ediyor

Konusu 'Müzik Dünyasından Haberler' forumundadır ve Aşk'a İnanmışt'ı tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Aşk'a İnanmışt'ı

Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    2.145
    Tuttuğu Takım:
    GALATASARAY
    Pop müziğin ünlü isimlerinden Emel Müftüoğlu, kızı Çağrı'ya yaptığı albümün ardından hazırlıklarına başladığı 'Best Of albümüyle müziğe veda etmeye hazırlanıyor.

Müzik sektörünün kötü durumda olduğunu belirten Emel Müftüoğlu, "Piyasaya hemen hemen her gün 20 tane yeni albüm çıkıyor. Hepsi internet yüzünden bin bir güçlükle satıyor. Bu yüzden içimden yeni bir albüm yapmak gelmiyor. Sadece ’Best of’ bir albüm yaparak müziği bırakacağım, kendi adıma bir şov programı hazırlamak veya bir dizide oyunculuk yapmak istiyorum" dedi. Kızı Çağrı’nın müzikte daha iyi yerlere gelmesi için ona yardımcı olacağını söyleyen Müftüoğlu, "Kızım Çağrı’yı yetiştirdim. Kendisine ait 7-8 parçayla ikinci albümünü hazırlıyor. Ben müzikten soğudum. Onun başarılı olması için yardımcı oluyorum’’ dedi.

1 person likes this.

2. _Ezel_

_Ezel_ Özel Üye Özel Üye

Beğenilen Mesajları:
    1.459
    Tuttuğu Takım:
    BEŞİKTAŞ
    Ce: Emel Müftüoğlu müziğe veda ediyor

doğru konuşmuş kadın...Hergün yeni bi şarkıcı çıkıyor,adlarını bile bilmiyorum çoğunun...

3. Aşk'a İnanmışt'ı

Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    2.145
    Tuttuğu Takım:
    GALATASARAY
    Ce: Emel Müftüoğlu müziğe veda ediyor

bende bilmiyorumama tahmin ediyorum:D sanatcı isimleri genelde hande gökhan soner emre gibi isimler bilmeye ne gerek var ablacım:D albüm yyapan prodüktörler albüm yapanda gel sana hande ablan gibi bir kaset yapayım sanada hande desinler diyor ve sonuç olarak neremi neremiler çıkıyor:D

Sayfayı Paylaş