Emel Müftüoğlu müziğe veda ediyor

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Pop müziğin ünlü isimlerinden Emel Müftüoğlu, kızı Çağrı'ya yaptığı albümün ardından hazırlıklarına başladığı 'Best Of albümüyle müziğe veda etmeye hazırlanıyor.

i.php

Müzik sektörünün kötü durumda olduğunu belirten Emel Müftüoğlu, "Piyasaya hemen hemen her gün 20 tane yeni albüm çıkıyor. Hepsi internet yüzünden bin bir güçlükle satıyor. Bu yüzden içimden yeni bir albüm yapmak gelmiyor. Sadece ’Best of’ bir albüm yaparak müziği bırakacağım, kendi adıma bir şov programı hazırlamak veya bir dizide oyunculuk yapmak istiyorum" dedi. Kızı Çağrı’nın müzikte daha iyi yerlere gelmesi için ona yardımcı olacağını söyleyen Müftüoğlu, "Kızım Çağrı’yı yetiştirdim. Kendisine ait 7-8 parçayla ikinci albümünü hazırlıyor. Ben müzikten soğudum. Onun başarılı olması için yardımcı oluyorum’’ dedi.

Ce: Emel Müftüoğlu müziğe veda ediyor

doğru konuşmuş kadın...Hergün yeni bi şarkıcı çıkıyor,adlarını bile bilmiyorum çoğunun...

Ce: Emel Müftüoğlu müziğe veda ediyor

bende bilmiyorumama tahmin ediyorum:D sanatcı isimleri genelde hande gökhan soner emre gibi isimler bilmeye ne gerek var ablacım:D albüm yyapan prodüktörler albüm yapanda gel sana hande ablan gibi bir kaset yapayım sanada hande desinler diyor ve sonuç olarak neremi neremiler çıkıyor:D

Back
Yukarı