Erkan Petekkaya aylık geliri ne kadar

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Nurgül Yeşilçay'ın yargılandığı davada Erkan Petekkaya aylık gelirinin 450 bin TL olduğunu beyan etti.
Oyuncu Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile şikayetçi olduğu davada müşteki sıfatıyla ifade verdi. Yeşilçay’dan şikayetçi olduğunu söyleyen Petekkaya, sanık Nurgül Yeşilçay’ın sette herkesin önünde annesine küfür ettiğini öne sürdü. Mahkeme, bu duruşmaya gelmeyen Yeşilçay’ın bir dahaki duruşmaya da gelmemesi durumunda zorla getirilmesine karar verileceğini belirtti.

Petekkaya’nın şikayeti üzerine oyuncu Nurgül Yeşilçay hakkında, “Hakaret” suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davaya başlandı. Bakırköy 44 Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasına, oyuncu Erkan Petekkaya ve Avukatı Çağdaş Çelik ile Nurgül Yeşilçay’ın Avukatı Hande Kuray Mutlu hazır bulundu.

AYLIK GELİRİ 450 BİN TL
Petekkaya, kimlik tespiti sırasında aylık gelirinin 450 bin TL olduğunu beyan etti. Kimlik tespitinin ardından müşteki sıfatıyla ifadesi alınan Petekkaya, Yeşilçay’dan şikayetçi olduğunu söyledi. Sanık Yeşilçay’ın ifade ettiği gibi öpüşme meselesi nedeniyle bir sorun yaşanmadığını ifade eden Petekkaya, “Öpüşme meselesi nedeniyle tartışmamız meydana gelmiş değildir. Ben, kendisinin iddia ettiği gibi, ‘sen bu işe amma meraklıymışsın, sen bu durumlara alışkınsındır’ demedim. Kaldı ki bu öpüşme sahnesinin daha evvel çekimi tamamlanmıştı” dedi.

Petekkaya, ifadesi sırasında, “Sinirlendim, tansiyonum çıktı, oturmazsam düşeceğim” diyerek oturmak için izin istedi. Bu sözleri üzerine oturmasına izin verilen Petekkaya, öpüşme sahnesinin öğle saatlerinde çekildiğini, bu sahneden sonra dinlenmeye çekildiklerini, akşam 19.00 çekimi için yeniden bir araya geldiklerini beyan edeerek, “Yeniden bir araya geldiğimizde rolümüze çalışıyorduk. Senaryo gereği, ‘Gülseren hangi müziği seviyorsun’ diye sordum. Bana küfür etti. İki kez üst üste söyledi ve seti terk etti. O çekimi de yapamadık, bu durum şirketin tutanağında da mevcuttur. Dilekçemizin ekindeki mesajlar bu olaydan sonra olmuştur. Şikayetçiyim” dedi.

SÖZCÜ

Back
Yukarı