Erkek oLmak böyLe birşey....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
R

rebel

Konuk
ERKEK OLMAK, hayatina bir suru kadinin girmesi degildir.. Onemli olan kac kadini gercekten sevdigi, ve onlara ne kadar durust olabildigidir..

ERKEK OLMAK, genis omuzlara sahip olmak degildir... Onemli olan kac kadina o omuzlara yaslanacak kadar guven verdigidir...

ERKEK OLMAK, kalin bir sese sahip olmak degildir.. Onemli olan nazik ve duygulu cumleler kurabilmektir..

ERKEK OLMAK, romantik bir ortamda guzel sozler fisildamak degildir.. Onemli olan her sozunun kalbinden gelmesidir..

ERKEK OLMAK, vurdu mu oturtmak degildir.. Onemli olan, dokunusundaki yumusakliktir..

ERKEK OLMAK, büyük ve agir esyalari kolay kaldirmak degildir.. Onemli olan, hayatin yükünü cesurca tasiyabilmektir..

ERKEK OLMAK, kasli bir vucuda sahip olmak degildir.. Onemli olan, o vucutta nasil bir kalp tasidigidir..

AYNEN OYLE VALLA BU KIZLAR ICIDE GECERLI GIBI :D paylasım ıcın saol

Cevap: Erkek oLmak ßöyLe ßirşey....

ERKEK OLMAK, kasli bir vucuda sahip olmak degildir.. Onemli olan, o vucutta nasil bir kalp tasidigidir

Tekrar okumak güzeldii....Teşekkürlerr:wink2:

ERKEK OLMAK, genis omuzlara sahip olmak degildir... Onemli olan kac kadina o omuzlara yaslanacak kadar guven verdigidir...
:D onca body yaptım omuzlarım genişledi ama omuzumda yaslanacak birini bulamadım ona yanarım:D

:D onca body yaptım omuzlarım genişledi ama omuzumda yaslanacak birini bulamadım ona yanarım:D

:D:D:D:D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Back
Yukarı