Fringe (2008) Replikleri

melek

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
“Gerçek sadece bir algı meselesidir.” – Peter Bishop (3. Sezon 3. Bölüm)

“When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.” – Walter Bishop

“Aklını imkansıza açtığında bazen gerçekleri bulursun.” – Walter Bishop

“Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.” – Walter Bishop (S02E12)

“Yeterince gelişmiş bir teknoloji sihirden ayırt edilemez.” – Walter Bishop (2. Sezon 12. Bölüm)

Walter: “I’ve eaten it once. It’s sweeter than you think.” + “Feces?” Walter: “God no! Brains!”

Walter: “Bir kere yedim ben. Tahmin edeceğinden daha tatlı.” + “Dışkı mı?” Walter: “Tanrım, hayır! Beyin.”

“Finding out that my father is giving drugs to bugs, just became a typical moment in my life.” – Peter

“Babamın böceklere uyuşturucu verdiğini fark etmek gibi şeyler artık hayatımın tipik anları hâline geldi.” – Peter

“Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.” – Walter Bishop

“Sadece en ileriye gitme riskini göze alanlar ne kadar ileri gidebileceklerini bilirler.” – Walter Bishop

“It’s not about fate, Walter. Yours or mine. It’s about changing fate. It’s about hope. And protecting our children.” – Donald

“Kaderle ilgili değil bu Walter, senin veya benim kaderimle. Umutla ilgili bu. Ve de çocuklarımızı korumakla ilgili.” – Donald

“Blasted thing. What I wouldn’t give for a good old-fashioned tumor-inducing cell phone.” – Walter

“Lanet olası şey. Eski moda, tümör yapan güzel bir cep telefonu için neler vermezdim…” – Walter

“As if someone out there is experimenting, only the whole world is their lab.” – Phillip Broyles

“Sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı.” – Phillip Broyles

“I like porcupines. It shows that God has a sense of humor!” – Walter

“Kirpileri seviyorum. Tanrı’nın güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar.” – Walter

Back
Yukarı