G.Saray'dan Fatih Terim açıklaması!

himen

Tanınmış Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
imgHak.ashx

TFF'nin Abdullah Avcı'nın yerine Fatih Terim'i getireceği haberleri spor gündeminin ilk sırasına yerleşmişken, Galatasaray cephesinden konuyla ilgili açıklama geldi.TFF'nin Abdullah Avcı'nın yerine Fatih Terim'i getireceği haberleri spor gündeminin ilk sırasına yerleşmişken, Galatasaray cephesinden konuyla ilgili açıklama geldi.

TFF'nin Fatih Terim planına Galatasaray cephesinden olumsuz yanıt geldi. Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, "TFF'den Fatih Terim'e böyle bir teklif geleceğine ihtimal bile vermiyorum" dedi.

"Böyle bir teklife ihtimal bile vermiyorum"

Bu çok tartışılan iddia hakkında Radyospor'a konuşan yönetici Şükrü Ergün, "Türkiye Cumhuriyeti Futbol Federasyonu'nun Fatih Terim'e böyle bir teklif yapacağına ihtimal dahi vermiyorum. Her şeyden önce bu etik değil. Bunu TFF'ye yakıştıramam" dedi.

"Terim reddeder"

Terim'in de böyle bir olaya kesinlikle sıcak bakmayacağını belirten Ergün, "Bize TFF'den gelmiş bir teklif yok. Milli takımın başında bir hoca varken, TFF'nin kalkıp ta Fatih hocaya böyle bir teklif yapacağına inanmadığı gibi Terim de bu tip etik dışı davranışları reddeder" dedi.

Terim'den de yanıt geldi

Bu arada AMK gazetesine konuşan, Fatih Terim, "Beni 40 yıldır bilen bilir. Bir takımın hocası varken asla transfer görüşmesi yapmam" dedi.

Radyospor

Back
Yukarı