GTA 5 Epsilon Programı

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Öncelikle Epsilon Programı'nı sadece Michael ile tamamlayabilirsiniz. Michael karakter seçim ekranında açılır açılmaz görevlere başlayabilirsiniz.

1. Adım: Michael'ın telefonundan internet uygulamasını açın ve epsilonprogram.com'daki "Evaluate Your Identity" bölümüne girin. Bütün testin cevaplarına evet diyin.
2. Adım: Haritada Raton Canyon bölgesine gidin. Haritada çıkması biraz zaman alabilir. Bölge, haritada soru işareti ile gösteriliyor.
3. Adım: Ara sahneden sonra gelen maildeki bağlantıyı tıklayın ve $500 bağışlayın.
4. Adım: Eve geri gidin. Epsilon işareti haritada çıkana kadar uyuyun. Daha sonra haritada işaretli yere gidin.
5. Adım: Ara sahneden sonra başka bir mail alacaksınız. Bu sefer yine bağlantıyı tıklayın ve $5.000 bağışlayın.
6. Adım: 4. adımda ne yaptıysanız aynısını yapın.
7. Adım: Sizden bazı araçları teslim etmeniz istenecek. Yerleri aşağıdaki haritalarda gösteriliyor.

Pegassi Vacca
228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.413.jpg

228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.414.jpg

Benefactor Surrano
228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.415.jpg

228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.416.jpg

Declasse Tornado
228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.419.jpg

228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.420.jpg

Enus Super Diamond
228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.417.jpg

228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.418.jpg

Dinka Double-T
Liveindaver binasının otoparkında veya çevrede bulabilirsiniz.
468px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.412.jpg

8. Adım: 4. Adımı tekrarlayın.
9. Adım: Sizden uzaylılara ait olduğunu iddia ettikleri bir nesneyi bulmanız istenecek. Aleti kullanarak gitmeniz istenilen yerlere gidin. Görevi tamamlayın.
468px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.423.jpg

10. Adım: Epsilon'a $10.000 bağışlayın.
11. Adım: 4. adımı tekrarlayın.
12. Adım: Ara sahneden sonra başka bir mail alacaksınız. Bağlantıyı tıklayın ve $25.000'e Epsilon giysisini alın.
13. Adım: Giysinin teslimatı bir gün sürüyor. Giysi teslim edildiğinde, 10 gün çıkarmadan giymelisiniz. Durmadan oyunu kaydedin, uyuyun.
228px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.709.jpg

14. Adım: Giysiyi 10 gün giydikten sonra, yandaki bildirimlerde kaç gün giydiğiniz yazacaktır, daha sonra sembole gidin, sahilde bekleyen uçağa binip gitmeniz gereken yere gidin.
468px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.825.jpg

15. Adım: 4. adımı tekrarlayın. Göreve giderken Epsilon giysisini giydiğinizden emin olun.
16. Adım: Çölde 5 mil dolaşmanız gerekiyor. Sağ tarafta ne kadar koştuğunuza dair bildirimler göreceksiniz.
468px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.831.jpg

17. Adım: 4. adımı tekrarlayın.
18. Adım: Öndeki jipi takip ederek haritada işaretli yere gidin. Arabayı sarı noktaya park ederseniz hiç mutlu olmayacaksınız. Arabayı sarı noktaya götürmek yerine arabadan inin. Herkesi öldürün ve kaçmaya başlayın. Bu görevi bitirdiğinizde hem $2.100.000 kazanacak hem de Kifflom! trophy/achievement açmış olacaksınız.

468px-GTA_V.HD_SCREENCAPS.PS3.855.jpg

Back
Yukarı