İbrahim Tatlıses'in sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor...

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ

İbo Show isimli programının çıkışında Şişli'de silahlı saldırıya uğrayan sanatçı İbrahim Tatlıses,saldırıda başından vurulan İbrahim Tatlıses, üçüncü ameliyatının ardından hayati riski devam ediyor.
Milliyet’in haberine göre, İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı, "Bundan sonra düzelse de artık Tatlıses'in sahne hayatı bitti. Hayranları artık plaklarından dinlerler" dedi.
Yaşananlara tanıklık eden Beyaz TV İstanbul Temsilcisi Sedat Yazıcıoğlu da, NTV canlı yayınında çarpıcı bir ayrıntıyı aktardı:
"12.00'ye 20 kala gibi İbo Show'un yayını bitti, 10 kala da dışarı çıktı. Kameraman arkadaşların aktardıklarına göre 5-6 el silah sesi duyuyorlar, birisi havaya ateş ediyor diye düşünüyorlar. Maslak'taki Efendy Center'dan ana caddeye 20-30 metrelik bir yol var.
Ana caddeye çıkmak için tam köşede durduğu anda beyaz bir Laguna'nın içindeki 3 kişi, ağır makineli silahlarla saldırıyı gerçekleştiriyorlar.
Bir ayrıntı daha var, ne kadar doğru bilmiyorum. Tam çıkış anında bir genç Tatlıses'in yanına yaklaşıp fotoğraf çektirmek istiyor. Tatlıses'in çıkışını o genç yavaşlatıyor. Organize bir şey de olabilir, şu an bilemiyoruz.
Polis güvenlik kameralarını topladı, şu an araştırılıyor.
İbrahim Bey yayında çok neşeliydi, Harran'dan gelen 23 öğrenci vardı. Hemşehrisi olan öğrencilerle sohbet etti.
Yayında 'korkmuyorum' dedi ancak bunu arada bir söylerdi, aldığı tehditle ilgili olduğunu sanmıyorum. O cümleyi tekrar izledik biz. Ama sanki içine bir şey doğmuştu, ölümden, ecelden bahsetti. Sakıp Sabancı'dan söz etti. Allah'a yakın olduğunu, ecelden korkmadığını söyledi.
Şoförü o anı anlatırken 'Ateş edilmeye başlandığında karşılık verebilirdim ama karşılık verseydim çok daha kötü olurdu, katliam olurdu' diyor. Şoför en akıllısını yapıyor, basıp gaza gidiyor. Şoförü aynı zamanda koruması.
İçeride kardeşiyle konuştum, Hüseyin Tatlı'yla. Hüseyin Tatlı, ameliyata ilk ve ikinci girişinde yanındaymış. Tatlı, 'Ben yakından yüzünü gördüm, melekler gibi uyuyordu. Suratı beyazdı. Bundan sonra düzelse de artık İbrahim Tatlıses'in sahne hayatı bitti. Hayranları artık Tatlıses'i plaklarından dinlerler, izlerler' dedi.

İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı hastane önünde İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu...
'Doktorlarımız devamlı açıklama yapıyor. İtibar edilmesi gereken yer de burası. Hep doktorlarımız onuştu ama ailenin büyüğü benim. İbrahim Bey hakkında her şeyi söylüyorlar. Çok yorum yapılıyor ama en iyi açıklamayı da İbrahim Tatlıses yapacak inşallah.
Başbakanımıza Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Doktorlarımız ne dediyse ona itibar etmenizi istiyorum. İnşallah babam ayağa katlığında her şeyi o konuşacaktır.
Mobese kayıtlarını emniyet takip ediyor. Biz sadece İbrahim Tatlıses’in iyi olmasını istiyoruz başka bir şey düşünmüyoruz.'
Vurulacağı İçine doğmuş...:(
İbo Show isimli programının çıkışında Şişli'de silahlı saldırıya uğrayan sanatçı İbrahim Tatlıses, program çıkışı silahlı saldırıya uğrayacağından habersiz, "Hepimizin gideceği yer aynı, birbirimizi yıpratmayalım" dedi.
Canlı yayında konuşan Tatlıses, "35 senedir yazılmayan çizilmeyen kalmadı. Her şey yazıldı. Bana yazılan kadar hiç kimseye yazılmadı. Bana atılan çamurlar kadar hiç kimseye çamur atılmadı. Bana sataşılan kadar kimseye sataşılmadı. Biz buradayız ama bazıları nerede bilmiyorum. Arıyorum arıyorum bulamıyorum. Neden kayboluyorsunuz? Ne güzel yaşıyoruz. Bir lokma ekmeği bölüşüyoruz. Neyin peşindeyiz? Hepimizin gideceği yer aynı. Değerlerimize kıymet verelim yıpratmayalım" dedi.

Allah'tan acil şifalar diliyoruz...:(

Ce: İbrahim Tatlıses'in sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor...

allah acil şifa versin saol ablacım

Ce: İbrahim Tatlıses'in sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor...

Eywallah ,sende sağol...

Back
Yukarı