İltifat – Özlem – Kısa ve Etkili Sözler Mesajlar

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Safak Vakti Yağan çiğ Tanesi Kadar Masum Gün Batiminda Denizlerden Esen Rüzgar Kadar çilgin Ve Okyanusun Derinliklerindeki Inci Taneleri Kadar özelsin Aşkim
Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.
ben hayatımda aşka inanmadım taki hıyarın biriyle karşılaşıncaya kadar ilişkimiz cacık kıvamında giderken sulu kızın biri aşkımızı sulandırdı artık o bir cıcık değil hıyarlı ayran oldu.

Bir insanı fark etmeye 1 dakika tanımaya 1 gün anlamaya 1 gün sevmeye bir hafta yeter ama unutmaya 1 ömür yetmez hele o insan sensen asssla!!!
Sen bir pınarsın , içilen ama kanılmayan , seveni yanıltmayan , sevince yanılmayan , varlığına doyulmayan , yokluğuna dayanılmayan
geceleri güneşim, gündüzleri nefesim, bu dünyada canım öbür dünyada sevabım, damarımda kan bedenimde can,sensiz yok bir dakikam sensin kara sevdam..
öyle biriyle ol ki geldiğinde boşlukları dolduran değil gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun
Bugun Yine O Kadar Güzelsinki Gozlerim Kamasti
çok şıksınız Yine Yakıyorsunuz
Her Zamanki Gibi Iyisin
SANA SON YALANIMI SON NEFESIMDE SOYLEYECEGIM, SIRF SANA INAT OLSUN DIYE SENI SEVMIYORUM DIYECEGIM…
MUTLU OLMAK ISTIYORSAN ASLA BEKLEME CUNKUO HIC BIR ZAMAN GELMEZ…
KALBIM SENI SEVMEYECEK KADAR ADI ISE ELLERIM ONU PARCALACAK KADAL ASIL DIR…
HER HATIRLAYIS EVVELINDE UNUTMAYI SAKLAR BILIR MISIN?VE BILIR MISIN BEN SENI BIR DEM OLSUN UNUTMADIM!…
YAGMURLU BIR GUNDE YATAGINA UZANIP HAYALINI KURDUGUN VE KESKE DEDIGIN BUTUN GUZELLIKLER SENIN OLSUN…
DUNYAN OYLE BIR KARARSIN KI, SENI AYDINLATAN TEK ISIK GOZLERIM OLSUN…
SEVGI, LAPA LAPA KAR YAGAN BIR GUNDE BIR CATI SACAGI ALTINA SAKLANAN BIR SERCENIN KOPAN TUYUNUN ASAGIYA DUSUSUNU FARKEDEBILMEKTIR…
SEVGICURUMEYE YUZ TUTMUS TENEKE UYGARLIGININ KIRIK AYNASINDAN BIR GULUCUK KIVILCIMI GOREBILMEKTIR..
GERCEKTEN SEVGI INSANIN DUNYADAKI EN DEGERLI VE EN GUCLU SEYIYMIS. OYLEKI INSANA HERSEYI YAPABILIYOR, OLUME BILE GOTUREBILIYOR.
TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!
BENI KALBINDE KURSUN YARASI DEGIL,AVUCUNDA MUTLULUK, GOZBEBEGINDE SEVINC OLARAK TASI, CUNKU BIZ UNUTMAK ICIN SEVMEYIZ BIR TANRIYI BIR DE SEVDAMIZI ASLA UNUTMAYIZ!
DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.O GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGIL…SENI GORUP UTANSIN DIYE!…
HATIRINA DAGLAR DIZ COKSUN SEN EGILME SAKIN, AYRILIK, HUZUN NEDIR SEN BILME SAKIN, BU GONUL BAHCESINDEN KIM GIDERSE GITSIN SEN GITME SAKIN!
RUHUMU YERE VURUP HASRET CEKTIREN OLSANDA,NE SEVGINE BEDDUAM, NE SANA KINIM VAR.DERYAYA AKAR GIBI BINBIR DERTLE OLSAMDA, SENI MAHSERE KADAR SEVMEYE YEMINIM VAR…
sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar
YaRınıMı bRaqTm düN’m KaHpE çIkıNca !!
‘ Yeni bir krize giriyorum
ellerim titriyor
üzgün değilim ama gözlerim doluyor !
İstanbul sana susamalı
Benim sana susadığım kadar
Bu hasret İstanbul’a da koymalı bana koyduğu kadar
El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim
MecaLsis YaşamaLarım
sefioRum yaLan yoqh ! umutLaNma aşq biTTi !
yanqınLar biLe yaqmadı gözLeriN kdR !
hayaLLeRimi bıRakumutLaR senin oLsundöneceksin sanaRakya$anmaz biLiyoRsun!
oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalıbir türlü üzemiyorum onlarıElinde sonunda mutlu oluyorlarbir türlü bana benzemiyorlar
YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?
‘nefess aLma efess aL’
Ey,iKi AdımLık YérKüré
Sénin ßütün aRka ßahçéLérini
Gördüm ßén
Hayat Né Garip öküzLér FaLan
ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık(L)
“ßén séni séviyorum ama”Larına kar$ıLık, “ama ßén séni séviyorum”Larım vardı
qittikcé dévrikLé$ti
SiLdim héßsini
fasLa özénMé aLTında kaLıRsın
——————————————————-
Özlem Mesajları Özlem Çekenlere Özel Mesajlar – Özlem Mesajları, Özlem Hazır Mesaj, Özlem Hasret SMS Mesaj
Benden Cok Uzakta Olsanda Sana Sarilip Dokunamasamda Sana Sesimi Duyuramasamda Kalbimizin Bir Oldugunu Ve Seninde Beni Ben Kadar Ozledigini Biliyorum
Seninle Dolu Ruyalardan Uyandim. Gecenin Ilk Tatli Uykusundan. Ruzgarlarin Alcaktan Estigi, Yildizlarin Parladigi Saatlerde
Aksamin Matem Rengine Burundugu Saatte Gokyuzundeki Kandiller Tek,tek Yanmaya Basladiginda Icimde Sessiz Bir Ciglik…ozlemeyi Ozledim.ozlemeye Deger Ne Kaldiysa
Yorgunum Ozlemekten Hayalini Aglarim Gozlerimde Yaslar Seli Bir Seni Unutmadim Yillardir Birde Ben Aglarken Gittigini Dayanamam Inan Dayanamam Buna Unutamam Bir An Dokunamam Sana Harcanirim Ugruna Aldirmadan Zamana Diyemem Dilim Varmaz Diyemem Elveda
Seni Her Ozledigimde Kalbime Bi Yildiz Ciziyorum,artik Benimde Bir Gokyuzum Var
Ansizin Bir Duygu Koruklenirse Yureginde Aklina Takilirsa Uzaklar, Ve Birde Kulaklarin Cinlarsa Amansiz , Bilki! Biryerlerde Ozlenmissindir
Sesine Mevsimlerin Egildigi,gozlerine Baharin Agladigi,aglar Gibi Gulmeni,dokunuslar Gulecek Gibi Duran Yuzunu Ozledim
Yuregim Umulmayan Yaralarla Basedemezken Bir Tatli Ask Gulusu Ozledi Gozlerim Ve Sen Hangi Alemde Hangi Duslerde Isen Gel Cun Ki Gulusunu “cok Ozledim”
Gel Desem Seviyorum Seni Don Desem Seni Nasil Ozledim Bir Bilsen…
Kaybetme Korkusu Taa Icimdeyken, Bekle Diyorsun, Donecegim Birgun. Beden Beklemesine Bekliyor Ama Yurek Kan Agliyor Sensiz Gecen Hergun

Back
Yukarı