İnatçılık Şampiyonası

atmaca

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Karadeniz sahilinde bir kahvede inatçılık şampiyonası düzenlenmiş. Üç yarışmacı çıkmış, başlarından geçen olayı anlatıp kahve sakinlerinden şampiyonu seçmesini istemişler.

Birinci yarışmacı: "Bir akşam işten eve döndüm kapıyı çaldım. Hanım kim o dedi. Kim olacak bu saatte başka kapıyı kim çalar ki... Kızdım. Ben çaldım kapıyı hanım kim o dedi. Sabaha kadar ben çaldım, o yine kim o dedi. Ben de inadımdan aç benim demedim. Sabah olduğu için de yeniden işe gittim."

İkinci yarışmacı: "Ağrıyan dişimi çektirmek için dişçiye gittim. Dişçi hangi dişin ağryıor diye bana sordu. Madem koskocaman dişçi ağrıyan dişimi o bilsin diye inat ettim, dişçi bütün dişlerimi çekti. Sıra ağrıyan dişime gelince yine ağrıyor demedim ve ağzımdaki bu tek diş bu inadımdan kaldı."

Üçüncü yarışmacı: "Evlendim ilk gece hanım bana dokunma dedi, benim de inadım tuttu aradan 17 yıl geçti daha dokunmadım" deyince jüri başkanı ana senin üç tane kocaman çocukların var nasıl olur diye sorunca "İnadımdan onların bile nasıl olduğunu sormadım."

Back
Yukarı