insanlar neden aldatır bunun altındaki neden nedir? gelin tartışalım

arkadaslar dedigim gibi insanlar neden aldatır hem karşısındakine seni seviyorum derler ardından bin halt yerler bunun altındaki neden nedir? bilinç altında neler dönüyor? aldatılanların bu konudaki düşünceleri neler gelin bakalım...

haydeeeee vapur kalkıyorrr

Cevap: insanlar neden aldatır bunun altındaki neden nedir? gelin tartışalım

Ya aldatanda bi eksiklik vardır onu bastırmaya çalışıyordur ya da karşıda bi eksiklik vardır o eksikliği başkasında görmediği için aldayıyordur.

yokmu artıran gelin tatlı sert tartısalım su konusu tempo tempo =))

ya valla aldatılmakda altadmakda bana cok ters bir kavram insan seviyosa deger veriyosa neden aldatsınki bence cok yanlıs iş

abi işte bizde bunu soruyoz niye bilinç altında yatan gerçek ne acep =))

ahanda bi kek buldum günümü gün mü edeyim misal =))

o keki bulanın o kek bogazındada kalır merak etme:d

konu tartısma bölümüne tasınmıstır

kmseye qereinden fazla değer wermiceksinnnnnn ! ! !
snra aLdatıLıosun işte...

bence aldatan her kimse mutlaka eksik olan birşey vardır hayatında ya sevgi ya güç herangi birşey yani aldatmak için illa karşındakine olan aşkının bitmesi şart deil gibi geliyor bana insan pskolojisi çok acayip birşey bazı yapılan hatalar çocukluktan kalma eksikliklerin bile sonucu olabiliyor aldatmakta böyle birşey bence tabi yanlıştır orası ayrı

yanlıs veya dogru sonucta bir insanı asalıyosun yaparak bence cok kötü bişe basıma gelmedi gelse napcamı kestiremiyorum

bence altatılan insanda da büyük bi etken var insan sevdiği kişiden ilgi bekler eğer bu ilgi yeterince değilse bu sefer ilgiyi bulduğunun kişiye gidersin birde poliamori(çok aşklıkık) olarak yaşamak isteyenler var. asıl sebep ise bence insanların artık yeterince birbiri ile zaman geçirmemesi bir çift olarak yeterince anlayışın olmadığı zaman olan en kolay gelen aldatmak birde sevgi-saygı- sadakat bittiyse malesef artık kaçınılmaz bir yol oluyor.

walla bu konuda çok doluyum ama erkeklerin doğasında var bu yaratılışında çünkü kadınlar onların zaafı die düşünüyorum ama rabbim kimseye yaşatmasın

derin darbeler yemiş gibisin :)

Bence bu kavram kişiden kişiye değişir. Aldatanlara sorsanız biçoğunun farklı nedenleri vardır eminim. Kimi aradığı ilgiyi bulamamıştır, kimi fazla şımartılmıştır, kiminin karakteri öyledir(yani biraz bozuktur), kimi intikam için, kimi bastırılmamış duyguları için, vs. vs. Bu böyle uzar gider bence. Bunlar sadece şimdilik ilk aklıma gelenler, ki bu liste daha çok uzar bence. Hiç böyle bir olay yaşamadım Allah yaşatmasın kimseyede inşallah. Çok çirkin bir davranış çünkü. Aldatan insanları da Allah ıslah etsin ne diyelim...

3 kızla cıktım ama uzun süreler olarak ve onları hiç adatmadın yapmamda kişi kendisine yakısanı yapmalı bence aldatmak ve aldatılmak cok kötü bişe ama suan düşüniyorumda kız milletine nedense dogru adam yaramıyo aldatan yalan söyleyen aklı fikri uckurunda erkekler yaranıyo bunları yapanların hepsinin yanında bir kız var veya kızın yanında bir erkek var dogru düşünen ve iyi niyetli olan erkekler sap gibi boşta:D şimdi düşüniyorumda acaba bendemi dogru yoldan sapsamda zekariya beyaz gibi kedi kesin desem bilmiyorum:p ask yok artık aldatmak var:D

3 kızla cıktım ama uzun süreler olarak ve onları hiç adatmadın yapmamda kişi kendisine yakısanı yapmalı bence aldatmak ve aldatılmak cok kötü bişe ama suan düşüniyorumda kız milletine nedense dogru adam yaramıyo aldatan yalan söyleyen aklı fikri uckurunda erkekler yaranıyo bunları yapanların hepsinin yanında bir kız var veya kızın yanında bir erkek var dogru düşünen ve iyi niyetli olan erkekler sap gibi boşta:D şimdi düşüniyorumda acaba bendemi dogru yoldan sapsamda zekariya beyaz gibi kedi kesin desem bilmiyorum:p ask yok artık aldatmak var:D

saol ya :(:( size çok yarıyo sanki aklı başında kız :(

Back
Yukarı