1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

İstinye Devlet Hastanesi Nerede

Konusu 'İl İl Türkiyem' forumundadır ve melek tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

 1. melek

  melek Demirbaşlardan

  Katılım:
  11 Nisan 2008
  Mesajlar:
  2.610
  Beğenilen Mesajları:
  255
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  İstinye Devlet Hastanesi İstanbul Avrupa Yakasında, Sarıyer İlçe sınırları içerisinde, boğazın hemen yanında yani sahilde yer alan bir devlet hastanesidir. Devlet hastahanesine doğrudan Metro veya Metrobüs seferi yoktur. Ancak bağlantı noktalarından İETT veya Dolmuş (Minibüs) seçenekleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

  İstinye Devlet Hastanesi Adres, Telefon ve Fax Bilgileri
  Adres: İstinye,İstinye Cd. No:98,34465 İstinye – Sarıyer/İstanbul,Türkiye
  Web Adresi: İSTİNYE DEVLET HASTANESİ
  Telefon: +90 212 323 4444 (Randevu 182)
  Faks Başhekimlik : 0212 277 61 11
  Faks Satınalma : 0212 277 70 74

  İstinye Devlet Hastanesine Nasıl Giderim | İETT, Metro, Metrobüs veya Özel Araç
  İETT ile İstinye Devlet Hastanesine Gitmek İçin: Aşağıdaki otobüslere binip İstinye Devlet Hastanesi durağında inmeniz yeterli. Bu İETT Otobüslerinin hepsi hastanenin tam önünden geçerler.

  Taksim, Kabataş veya Beşiktaş’tan: 42T Bahçeköy-Taksim İETT Otobüsü
  Beşiktaş’tan: 40B Sarıyer-Beşiktaş İETT Otobüsü,
  Kabataştan: 25E Sarıyer-Kabataş İETT Otobüsü ve 22 İstinye Dereiçi Kabataş İETT Otobüsü
  Şişli ve Mecidiyeköy’den: 29Ş Şişli-İstinye Dereiçi İETT Otobüsü
  Dolmuş (Minibüs) ile İstinye Devlet Hastanesine Gitmek İçin: Dolmuş/Minibüs ile Beşiktaş’tan Zincirlikuyu, Levent, 4.Levent, İTÜ ve İstinye Park güzergahlarının birinden bineip hastanenin önünden inebilirsiniz. Burda dikkat etmeniz gereken İstinye’den geçen minibüslere binmeniz. SARIYER’e gidenlerin bazıları İstinye’den geçmiyor. Binerken sorun.

  Metrobüs ile İstinye Devlet Hastanesine Gitmek İçin: Metrobüs ile gelecekseniz Zincirli Kuyudan veya Mecidiyeköyden inin. Eğer Zincirlikuyudan inerseniz hemen Sarıyer Yönünde yolun üst kısmına çıkıp 40B Sarıyer-Beşiktaş İETT Otobüsüne veya bir dolmuşa binip İstinye Devlet Hastanesine gidebilirsiniz. Eğer Mecidiyeköyden inerseniz o zaman 29Ş Şişli-İstinye Dereiçi İETT Otobüsüne binin.

  Metro ile İstinye Devlet Hastanesine Gitmek İçin: Metro ile gelecekseniz en doğrusu İstanbul Teknik Üniversitesinde inin (Burada bineceğiniz otobüs, dolmuş v.s seçeneği fazlalaşıyor) buradan 29Ş Şişli-İstinye Dereiçi İETT Otobüsü, 40B Sarıyer-Beşiktaş İETT Otobüsü veya İstinyeden geçen bir dolmuşa binin. Sizi hastanenin karşısında indireceklerdir.

  Özel Araçla İstinye Devlet Hastanesine Gitmek İçin: Hemen belirteyim otopark sıkıntısı yaşabilirsiniz. Bazen oldukça yoğun olabiliyor. Devlet hastanesi zaten sahilde. Her nereden geliyorsanız gelin Avrupa yakasında direk sahile inin. Eminönün, Taksim, Kabataş, Beşiktaş veya Ortaköyden sahile indiğinizde sahili sağınıza alın ve sahil boyunca devam edin. Eğer Mecidiyeköy/Şişli tarafından geliyorsanız Maslak ve İstinye tabelasını takip edin. Büyükdere caddesinde girdiğinizde MASLAK tabelaları sizi karşılayacaktır. Ancak devamında ilk İstinye gördüğünüz tabeleyı takip edin. Sizi devlet hastanesine götürecektir.
   

Sayfayı Paylaş