Kral TV Muzik Ödülleri Sahibini Buldu..

aziM

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
kral-tv.jpg

15. Kral Müzik Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki törende ödüllerin sahipleri, gazetecilerden köşe yazarlarına, söz yazarlarından yönetmenlere, meslek birliği temsilcilerinden DJ'lere, kulüp işletmecilerinden magazin gazetecilerine kadar 50 kişilik jürinin elektronik sistemle kullandığı oylar ve müzikseverlerin SMS'leriyle belirlendi.

İŞTE ÖDÜL ALANLAR
Yılın Klibi
Feridun Düzağaç'ın Beni Bırakma adlı şarkısına çektiği klip açık ara birinciliği kazandı. Klibin yönetmeni Geoffroy Barbet Massin.

Yılın Fantezi Arabesk Sanatçısı
İsmail YK, Bas Gaza ismi albümüyle ödüle ulaştı.

Yılın Halk Müziği Sanatçısı
Sanatçı Şevval Sam Karadeniz şarkısıyla ödülü kazanan isim oldu.

Yılın Grubu
Mor ve Ötesi, Deli albümüyle yılın grubu seçildi.

Yılın Yeni Yeteneği
Murat Dalkılıç, Kasaba şarkısıyla ödüle layık görüldü.

Yılın Dizi Film Müziği
Pinhani'nin Kavak Yelleri şarkısı ödül kazandı.
KRAL FM Ödülleri
Ayla Dikmen, Anlamazdın'la ödülü aldı.

Yılın Pop Sanatçısı
Serdar Ortaç, Şeytan albümüyle yılın pop sanatçısı seçildi.

Yılın Şarkısı
Rafet El Roman, söz ve müziği Yusuf Güney'e ait olan Aşkı Virane şarkısıyla ödülü kazandı.

Kral Onur Ödülü
Ödül, Orhan Gencebay'a gitti.

MÜ-YAP Yaşar Kekeva Onur Ödülü
Ödül, Aydın Doğan'a verildi.

Ce: Kral TV Muzik Ödülleri Sahibini Buldu..

Hepsine de hayırlı olsun. :)

Önce ödül aldı sonra dayak yedi!
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Sarayı'ndaki gecede Şeytan adlı albümüyle Yılın Pop Sanatçısı Ödülü'nü alan Serdar Ortaç'ın törenden sonra tuvalette dayak atıldığı iddia edildi. Olaydan sonra soluğu Teşvikiye Karakolu'nda alan Ortaç'ın kendisini tartaklayanlardan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Haydaaa.

ya gökhan türkmen alamadı çok üzüldüm ama izledim yayını başından sonuna kadar süper bi geceydi müslüm gürses olmasa mıydı dedim ama olsn yinede güzeldi... serdar ortaç'a da üzüldüm geçmiş olsun... müzik şirketleri ne çok ödül aldı ya şoka girdim müzik şirketi mi kursak apo gel ortak olalım ne dersin... :D :D :D :D :D :D

ya gökhan türkmen alamadı çok üzüldüm ama izledim yayını başından sonuna kadar süper bi geceydi müslüm gürses olmasa mıydı dedim ama olsn yinede güzeldi... serdar ortaç'a da üzüldüm geçmiş olsun... müzik şirketleri ne çok ödül aldı ya şoka girdim müzik şirketi mi kursak apo gel ortak olalım ne dersin... :D :D :D :D :D :D

Sermaye senden işletmesi benden :D:D

Back
Yukarı