Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Katılım
28 Mart 2008
Mesajlar
23.235
Tepki puanı
2.145
Puanları
163
Yaş
39
Bulunduğu Yer
ŞANLIURFA
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Küfürsüz Yorumlar eklentisi, yazılarınıza yapılan yorumları denetler ve bir wordlist içerisinden, küfür manasına gelen kelimeleri tespit eder. Daha sonra bu küfür içeren kelimelerin küfürlü bölümlerini “****” ile kapatır. Eklentinin küfürlü yorumları tespit edebilmesi için gerekli olan “kelimeler.txt” dosyası, eklenti ile aynı klasörde bulunuyor. Bu listeyi istediğiniz kadar genişletebilirsiniz. Bunun için “kelimeler.txt” dosyasını açın ve her satıra 1 kelime gelecek şekilde kelimeleri kaydedin.
Küfürsüz Yorumlar v1.5
Küfürsüz Yorumlar v1.5 indir.
v1.5 sürüm notları
  • Eski sürümde, yazılara yapılan ve Türkçe karakter içeren küfürler, str_replace fonksiyonundaki bir bug yüzünden filtreden kurtuluyordu. Bu problemi giderdim. Artık Türkçe karakter içeren küfürler de sansürleniyor.
  • Önceki sürümde yorum içerisindeki küfürün büyük harf, baş harfi ya da ortaki bir ya da bir kaç karakterinin büyük harfle yazılması halinde, eklenti bu küfürleri sansürlemiyordu. Bu problem düzeltildi.
  • Bir önceki maddedeki bug nedeniyle kelimeler.txt dosyasına karalistedeki harfin hem büyük hem küçük harfli versiyonunun yazılması gerekiyordu. (Ör: fuck ve FUCK) Versiyon 1.5 ile artık kelimeler.txt dosyasına bir küfürün sadece küçük harfle yazılması yeterli olacak.
Eklentinin Kurulumu

1. Eklentiyi buradan indirin ve wp-content/plugins/kufursuz-yorumlar klasörüne gönderin.
2. WordPress yönetim paneli/eklentilere girerek Küfürsüz Yorumları‘ı etkinleştirin.
3. Hepsi bu kadar :)
kaynak:teknolojiherseyim.com
 
Yukarı