1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MFÖ üyesi kansere yakalandı

Konusu 'Müzik Dünyasından Haberler' forumundadır ve mine tarafından 1 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. mine

  mine Demirbaşlardan

  Katılım:
  5 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.903
  Beğenilen Mesajları:
  106
  Cinsiyet:
  Bayan
  Bulunduğu Yer:
  ankara
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  [​IMG]
  MFÖ üyesi kansere yakalandı

  İki ay önce lenf kanseri teşhisi konan Özkan Uğur'un 10 gün içinde kemoterapi tedavisine başlayacağı öğrenildi.


  Müzik dünyasından kötü haber. Pop müziğin önde gelen gruplarından MFÖ'nün solistlerinden Özkan Uğur, kansere yakalandı. Bir süre önce rahatsızlanan ve hastaneye giden sanatçıya yapılan tetkikler sonucunda 'lenf kanseri' teşhisi kondu. İki aydır hastalığı ve tedavisiyle ilgili araştırmalar yapan Uğur, konunun uzmanlarıyla görüşmek için iki kez Londra'ya gitti.
  Doktorları, 60 yaşındaki sanatçının vakit kaybetmeden kemoterapi tedavisine başlamasına karar verdi. Uğur, 10 gün içinde kemoterapiye başlayacak. Ünlü şarkıcı, MFÖ'nün yaz aylarında vereceği konserlere de, doktorları steril olmayan ortamlarda bulunmasını uygun görmediği için çıkamayacak.
  Tedavide başarı oranı yüksek
  Lenf kanseri (lenfoma), vücudun bağışıklık sisteminde rol oynayan lenf sisteminden köken alan habis bir hastalıktır. Genellikle boyun, koltuk altı ve kasık bölgelerindeki lenf bezelerinin şişmesiyle belirti verir. En hızlı ilerleyen kanser türlerinden olmasına rağmen, tedavi başarısı yüksek bir hastalıktır.
  MFÖ grubundan Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden, twitter hesabından yaptığı açıklamayla kanser iddialarını yalanladı. Biricik suden şunları yazdı: ''Özkan Uğur ile ilgili çıkan haber doğru değildir. bağışıklık sisteminde problem olduğundan işlerine 3 ay ara vermiştir.''
   

Sayfayı Paylaş