Muharrem Usta: “Lucescu işini bozdular”

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY

“Yeni sezon için anlaştık ancak Türkiye’den bazı kişiler devreye girip Ukrayna Federasyonu ve Lucescu’ya ‘Ne oluyor, sen bir kulübün başındasın’ diye yazı yollayarak işi bozdular”

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Mircea Lucescu ile transfer görüşmelerinin, Türkiye’deki bazı kişiler tarafından bozulduğunu söyledi. Başkan Usta, “Lucescu ile neredeyse işi bitiriyordum. Romanya’dan 5 ay için bir teknik adam gönderip daha sonra takımın başına geçecekti. Ancak Türkiye’de bazı kişiler işi bozdu. Ukrayna Federasyonu dahil olmak üzere Lucescu’ya yazı gönderip, ‘Ne oluyor, sen bir kulübün başındasın’ şeklinde uyardılar. Shakhtar’ın da Avrupa Ligi’nde yarı finale çıkmasıyla görüşmeler tıkandı” dedi.

‘SEZON SONUNA DEK KONUŞMAYACAĞIM’

Hakkında çıkan transfer iddialarıyla ilgili Rumen basınına konuşan Lucescu ise, “Çok defa farklı kulüpler için yakıştırmalar yapıldı. Bunlar ne benim ne başında olduğum takımın ne de Shakhtar taraftarının hoşuna gidiyor. Ben kimseyle bir görüşme yapmadım. Ne Galatasaray ne Fenerbahçe ne de Trabzonspor… Açık konuşmak gerekirse sezon sonuna kadar da kimseyle görüşmek istemiyorum” dedi. Açıklamasında ‘sezon sonuna kadar’ ifadesi dikkat çeken Rumen teknik adamın mukavelesi Haziran’da bitiyor.

AMKSPOR

Back
Yukarı