Müslüm Gürses'den yeni albüm: "Sandık"

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Popüler müziğin en önemli yorumcularından Müslüm Gürses'in yeni albüm projesi "SANDIK" Şubat ayının ilk haftasında Pasaj Müzik etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alıyor... Albümün ilk klip ve çıkış şarkısı "SARIL BANA" albüm müzik marketlerde yerini almadan önce radyolarda.
Müslüm Gürses yeni albümünde, Sezen Aksu, Fikret Kızılok, Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu’dan dinlemeye alışık olduğumuz şarkıları kendine has yorumuyla seslendirirken, İtirazım var, Benim Meselem, Senden Vazgeçmem ve Bu Şehirde Yaşanmaz gibi sevilen eski şarkılarının yeni yorumlarıyla da dinleyenlerin beğenisini toplayacak.
Albümün ilk klip ve çıkış şarkısı "Sarıl Bana"nın sözleri Ülkü Aker'e bestesi Norayr Demirciyan'a ait. Daha önce Ajda Pekkan'ın yorumuyla dinlediğimiz şarkıda Müslüm Gürses'e sevilen ikili Öykü&Berk'ten Öykü Gürman eşlik ediyor.
Sandık albümünün müzikal prodüktörlüğünü "Aşk Tesadüfleri Sever" albümünde olduğu gibi Sunay Özgür ve Ender Akay üstlendi. Kedi stüdyolarında gerçekleşen kayıtların mixleri Ender Akay'a, masteringi Çağlar Türkmen'e ait.

Back
Yukarı