nikah masasındasınız ve biri qelio " durun bu nikah kıyılamaz" dioo tepkiniz ?

ewLeniOsunuz ßiri qeLdi ''Durun ßu nikaH kıyıLamaz !! '' Dedi..tepkiniS nE oLur ?

• kan cıkardı

Votes: 3 25,0%
  • eşime sen bakma ona devam et derdim

Votes: 0 0,0%
  • sende kimsin git işine derdim

Votes: 2 16,7%
  • neden durdurduğunu öğrenirdim

Votes: 7 58,3%

• Total voters
    12

doguseyma38

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
FENERBAHÇE
ewt ne olurdu:D

farklı cvpları olanlar da buraya yasabilir..

Cevap: nikah masasındasınız ve biri qelio " durun bu nikah kıyılamaz" dioo tepkiniz ?

Sende kimsin kaybol derim :D

Cevap: nikah masasındasınız ve biri qelio " durun bu nikah kıyılamaz" dioo tepkiniz ?

Nedenini öğrenir sonra postalardım :D

direk infaz:D

şahsen ben mrak ederdim yaw :D bisim düğünümüsü durdurcak kadar cesaret edio madem büük bi sebebide wardır yani inş... yksa direk kan cıkar heral :D

sebebsiz hiç bişey olmuyacağı gibi bununda bi sebebi vardır,neden olduğunu öğrenir sonra ne yapılmaı gereiyorsa onu yapardım...

neden olduğunu öğrenirdim

Elbetteki neden olduğunu öğrenirdim.Sonra uygun olan ne ise yapardım:)

kendiniz kandırmayın hepiniz önce ayılır sonra bayılır sonra infaz ederdiniz:D

Ce: nikah masasındasınız ve biri qelio " durun bu nikah kıyılamaz" dioo tepkiniz ?

NEDENİNİ ÖĞRENİR ONA GÖRE KARAR VERİRDİM

Ce: nikah masasındasınız ve biri qelio " durun bu nikah kıyılamaz" dioo tepkiniz ?

tabiikide nedenini sorup ögrenip ona göre karar verirdim:D :D

o diyeni yerimden kalkar agzını burnunu kırardım sacından tutar yerde sürkler sonra tekmelerdim bu aradada sebebini sorardım ama:smile-big::smile-big:

Back
Yukarı