O'na de ki;

Ce: O'na de ki;

O'na de ki;

Boşver bişey deme...:(mışıl mışıl uyusun ...

O'na de ki;

Ben seni; Bütün maskelerim düştüğünde,Duygularımın en saf halinde, Kendimi kandırmadan, Birileri bakıyormudiye aldırmadan,
Döktüğüm gözyaşlarım gibi sevdim... Bazen güçsüz hissettim kendimi, Kimi zaman kimsesiz, Zaten yufkadır benim yüreğim, Ve zekatıydı her damla gözlerimin, Ben seni Allah'a dua ederken, Döktüğüm.. gözyaşlarım gibi sevdim!!!

ona deki sattı beni

O 'na de ki;

Şimdi git..
Say ki, seninle içinden sevda geçen bir türkü söylemedik.. Say ki, gece mektuplarını, en güzel aşk şiirlerini beraber ezberlemedik..
Say ki, sevda trenini kaçırdığım durakta bir süre beraber beklemedik..
Sen git..
Ben gelemem bu yürekle..
...Ya da kal..
Eylül yağmurlarını bekle..

Mavi denizimdeki tüm ışıltıları götürdün giderken. Çölün sıcağı öyle acıtıyor ki tenimi...
Vahaya kaç adım var, bilmiyorum...
a3.gif

Ona de ki;

delisin derdin hep doğru... hiçbir raporda sabitlenmemiş deliliklerim vardı benim... hele biri vardı ki; en büyüğü "SENİ SEVİŞİM" o da bir gün, bir intihar tutanağında geçer belki...

O'na De ki;

biz bir zamanlar kavgalar içinde de olsa bir aşkı paylaşma hoşgörüsünü gösteriyorduk birbirimize. Biz bir zamanlar bizdik...!!!!

Sana Dostum Diyenler Var Ya Alayı Hava En Sert Tekerlekler Bile Bir Gün Mutlak Kaçırır Hava:D:D

O'na De ki;
αятıк нαуαℓℓєяιм∂є уσк!...:(

Kalbimde yaşarken nasıl cehennemde olabilirsin ?

O'na deki;

Şimdi ayrılığın baş harfi oldun.. Şimdi gözlerimde son yaş ,Oynadığımız oyunun kurallarını bozan oldun;
Hayatımın karanlığı ,Yüreğimin kanayan yarası ;Kaybeden sen oldun...:(

O'na de ki;

Ben seni bu hayatın yetim bırakılmış bir sırrı gibi sevdim sevgili... Ben seni, hikmetinden umut kesilmiş, bütün mucizeler gibi sevdim... Ben seni bize öğretilen her şeye veda eder gibi sevdim, sevgili...:(

O'na de ki;
Mutluluğumu hakedenlere armağan ediyorum. Kırdığım her insanın gönlünü almayı biliyorum, gönlü olmay...anlardansa artık özür dilemiyorum... sadece teşekkür ediyorum... Siyahın yanında Beyazın nasıl durdugunu bana gösterdikleri için. Vaktimi harcamak istemiyorum... Bağışlayıcı yönümü meşgule verdim !!!

O'na de ki;

Artık susuyorum bir sürü kelimeye….
Çünkü sevgili; gidişinin gözlerinden öperken dudaklarım kaldı yokluğunda.Günahlarım kaldı sırtında.Veballerim kaldı boynunda.Bu yüzden yokluğunu oruç gibi dilimde tutuşum ve bu yüzden kelimelerin dilsizliğinde dilsizce susuşum......

O'na de ki;

Vakti gelmiş ayrılık namazının....geçte kalmamak lazım...yoksa ihanetinin farzını yapmak gerekir..oysa nasılda eğilirdim önünde..tek bir hatam olmazdı..her duam sanaydı....annem demişti şeytana uyma diye..uydum ve sana kıldığım tüm aşkları sayende yarım bıraktım ve sana başladım...sol tarafımda kocaman bir günah taşıyorum şimdi.........!!

O'na de ki;

"Bil ki; yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılırsın ve unutma; ne yaşattıysan elbet birgün onu yaşarsın!"

L. N. Tolstoy

O'na de ki;

Duracağım burada.Gidişini seyredeceğim.Kıpırtısız,sakin gibi görüneceğim.Kavgasız olacak,fırtınasız olacak.Saçma sapan olacak.Organlarım birbirine vuracak.Arkandan sessiz bakacağım.Ve Ben yine salağı oynayacağım...:(

Ben seni seviyorum
Sen gezmeyi...
Senin hep gittiğin yere ben hiç gidemiyorum.
Öylece durmayı seviyorum ben...
Durup ardından bakmayı...
Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan...
Yaprak seviyorum ben yaprak,
Kuru, yaş ayırmadan...
Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastığına bakmadan...

Ceyhun Yılmaz

O'na de ki;
ÖzLeminin Tarifi Yok! Yanımdayken biLe sana doyamazdım, Şimdi nasıL anLatıLır ki sensizLik...:(

Back
Yukarı