1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Palladium Avm ye Nasıl Gidilir - Palladium Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir

Konusu 'İl İl Türkiyem' forumundadır ve melek tarafından 9 Haziran 2017 başlatılmıştır.

 1. melek

  melek Demirbaşlardan

  Katılım:
  11 Nisan 2008
  Mesajlar:
  2.610
  Beğenilen Mesajları:
  255
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Ücretsiz servis için: Batı Ataşehir, Ataşehir, Yenişehir, Çekmeköy, Üsküdar, Caddebostan Kızıltoprak, Bostancı Minibüs Yolu, Bağdat Caddesi, Söğütlüçeşme, Küçükyalı, Libadiye, Göztepe Soyak mevkilerinden hareket ile çeşitli güzergahlardan ilerleyen ücretsiz servisin saatlerine göz atmak için buraya tıklayın.

  Kadıköy’den Palladiuma Nasıl Gidilir
  14A Alemdağ-Kadıköy veya 19E Yenidoğan-Kadıköy hat numaralı otobüs kullanılarak Hal durağına gidilir. Hal durağında inip 5-10 dakikalık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır. Ayrıca Kadıköy Sahilden M4 Kadıköy-Kartal hat numaralı metro ile de Yenisahra durağında inilip 5-10 dakikalık yürüme mesafesi ile Palladium AVM‘ye ulaşım sağlanabilir.

  Taksim’den Palladiuma Nasıl Gidilir
  Taksim Meydanından inilen M2 Yenikapı-Hacıosman hat numaralı metro kullanılarak Gayrettepe istasyonuna ulaşılır. Gayrettepe’den Metrobüs‘e aktarma yapılır ve Metrobüs ile Uzunçayır durağına gidilir. Uzunçayır durağından 16S Sabiha Gökçen Havalimanı-Uzunçayır hat numaralı otobüs kullanılarak Yüzbeşevler durağına gidilir. Yüzbeşevler durağından 5-10 dakikalık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır.

  Zeytinburnu’dan Palladiuma Nasıl Gidilir
  Zeytinburnu/Kazlıçeşme’den kalkan Marmaray kullanılarak Üsküdar durağına gidilir. Üsküdar’dan 320A Samandıra-Üsküdar hat numaralı otobüs ile Hal durağına gidilir. Hal durağında inip 5-10 dk’lık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır.

  Mecidiyeköy’den Palladiuma Nasıl Gidilir
  Metrobüs ile Uzunçayır durağına gidilir. Uzunçayır durağından 16S Sabiha Gökçen Havalimanı-Uzunçayır hat numaralı otobüs kullanılarak Yüzbeşevler durağına gidilir. Yüzbeşevler durağından 5-10 dakikalık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır.

  Üsküdar’dan Palladiuma Nasıl Gidilir
  Üsküdar’dan 320A Samandıra-Üsküdar hat numaralı otobüs ile Hal durağına gidilir. Hal durağında inip 5-10 dk’lık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır.

  Eminönü’den Palladiuma Nasıl Gidilir
  Öncelikle Sirkeci’ye ulaşılmalı. Eminönü’den Sirkeci’ye yürüyerek de rahatça ulaşılabileceği gibi (5-10 dk’lık yürüme mesafesi) T1 Kabataş-Bağcılar numaralı tramvay hattı da kullanılarak Eminönü’den Sirkeci’ye 1 duraklık yolculuk ederek ulaşım sağlanabilir. Daha sonra Marmaray kullanılarak Üsküdar durağına gidilir. Üsküdar’dan 320A Samandıra-Üsküdar hat numaralı otobüs ile Hal durağına gidilir. Hal durağında inip 5-10 dk’lık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır.

  Zincirlikuyu’dan Palladiuma Nasıl Gidilir
  Metrobüs ile Uzunçayır durağına gidilir. Uzunçayır durağından 16S Sabiha Gökçen Havalimanı-Uzunçayır hat numaralı otobüs kullanılarak Yüzbeşevler durağına gidilir. Yüzbeşevler durağından 5-10 dakikalık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır.

  Bostancı’dan Palladiuma Nasıl Gidilir
  Bostancı Gümüşçü Sokak Otobüs durağından 129T Bostancı-Taksim hat numaralı otobüse binilip Yüzbeşevler durağına gidilir. Yüzbeşevler durağından 5-10 dakikalık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşılır.

  Kartal’dan Palladiuma Nasıl Gidilir
  Kartal Meydan’dan 16B Topselvi-Kadıköy hat numaralı otobüse binin ve Yüzbeşevler durağında inin. Yüzbeşevler durağından 5-10 dakikalık yürüme mesafesi ile Palladium AVM’ye ulaşın.
   

Sayfayı Paylaş