PROGRAMSIZ MT2 HİLELERİ

mine

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Torrent Kapatma Hilesi
SimDİ İLK ÖNCE UYARIYORUM YOK VİRÜS FELAN VAR DEMEYİN ÇÜNKÜ PROGRAMSIZ DEDİM xD EVET GELELİM EN ÖNEMLİ HİLEYE SİMDİ METİN2 KURULDUGU DİZİNE GİDİN ORDAN metin2.exe Yİ ÇALIŞŞTIRIN KARSINIZA OYUNA BASLA GELCEK TIKLAYIN SONRA TORRENT GELCEK DOLMASINI BEKLEYİN SONRA DOLSUN VE MT2 AÇILCAKTIR SONRA SAG ALTTA MT2TORRENT İN SİMGESİ VARDIR ONA SAĞ TIKLAYIN KAPAT DİYİN BU KADAR TORRENT KAPATILDI İYİ OYUNLAR İYİ HİLELER

+Basma Hilesi
Uyarıyorum banlanma riski yok. Simdi basacagımız silahı yere atıyoruz. Eğer ucu demirciyi gösterirse hemen alın basın. hayırlı olsun.

Skilleri P yapma Hilesi
illk once p yapacagımız skili master yapıyoruz. ondan sonra o skiillin 55 tane bksını okuyup g1 yapıyosunuz. ardından 11 tane ruh tası okuyosunuz. hayırlı olsun skilliniz p

OtoPotBasmaHilesi
ilk önce satıcıya gidip boyut farketmez pot alıyoruz. istedigimiz bosluga koyuyoruz ve elimiz o tusta oluyor. can azaldıgında basıyoruz ve hile aktiftir.

At Zırhlama Hilesi
İlk önce at madalyonunu alıyoruz ve 11 tane görevi yapıyoruz. Ardından 12. görevde sizden okcu öldürmenizi isteyecek. burada otopot basma hilesiyle bitiriyorsunuz ve hile tamamdır.

metin bulma hilesi
ilk önce silah satıcısından mızrak alıyoruz. ve bunu yere atıyoruz.ardından ucunun gösterdiği yer metini gösterir oraya gidin metni kesin.

Görünmezlik Hilesi
1. çözüm: İlk önce sohbet yerine /inv yazıosunuz. bu kadar. olmazsa
2. çözüm: svnizin gmsinin adını bulup fısıltıdan sizi görünmez yapmasını istiyosunuz. buda olmazsa
3. çözüm: Ninja olmanız gerek. kamuflajla görünmezsiniz
4.çözüm: Beyaz bayrak alıp sag tıklayın.Görunmezsiniz.
5. çözüm:ölün. Sehirde baslayın.ilk 5 sn görünmezsiniz

ellerine sağlık teşekkürler

Back
Yukarı