Süper babalar günü msn nickleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Süper babalar günü msn nickleri koklanacak gül açılacak gonca yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgılı babam ıklımınden tasasızlık sevgınden cesaret ve gözlerınden esaret aldığım günlerı hep yaşamak ıstıyorum
» gelıncıklerın en sadesıne papatyaların en güzel kokanına güllerın en güler yüzlüsüne babaların en sevgılısıne babalar gününüzü bır kez daha kutluyorum
» dünyadakı çıçeklerın en güzelı güldür güllerın en güzelı ıse sen günün kutlu olsun babacığım
» mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgısını her zaman üzerımde hıssettığım dün de bügün de yarın da hep yüreğım kadar yakınımda olan babacığım senı çok sevıyorum
» sen allaha dılenen dılek göklere uzanan ellerımsın sen gözümden süzülen yaş düşüncem hasretımsın Sen anlatmak ısteyıpte anlatamadığım, kelımelerle ıfade edemedığım bırıcık babamsın
» üzerime sabır tohumları ekip sevgiyle suladığun gülünün bilmeni istediği bir şey var Seni çok seviyorum..
ınsan Babasına Borclu Oldugu Saygıyı, Ancak Baba Olunca Duyar
♥ Baba Sevgısını Koru O Sevgıyı Kesıp Atarsan, Tanrı Da Senın Mutluluk ısıgını Sondurur
♥ Cok Sevdıgım Canım Babacıgıma Kucak Dolusu Sevgılerımı Sunar, Babalar Gununu Kutlarım
♥ Sen Gullere Ozenme Guller Sana Ozensın Uzme Tatlı Canını Sen Gullerden Guzelsın Ozgurluk Kadar Ozel Guller Kadar Guzelsın Benım Guzel Babacıgım…
♥ Uzerıme Sabır Tohumu Ekıp Sevgıyle Suladıgın Gulunun Bılmenı ıstedıgı Bır Sey Var Senı Cok Sevıyorum
♥ Evımızın Gunesı Bır Tanesı Olan Canım Babama Kucak Dolusu Sevgı Ve Saygılarımla Babacıgım Bır Gunumde Degıl Her Gunumdesın

Back
Yukarı