terketmek mi terkedilmekmi?

MELEĞİM

Etkin Üye
Tuttuğu Takım
Diğer
Terketmek mi, terkedilmek mi, hangisi acaba daha kötü,terketmek desek, karşındaki insana verdiğin, tarifsiz acı ve üzüntü,terkedilmek desek, yaşayacağımız üzüntü, hangisi acaba daha az acı verir sizce, ben bir türlü karar veremedim.....

bence ikiside cok zor ve üzücüdür ben sahsen terkeden degilde terkedilen olmanı tercih ederim cunku sevmedigim biriyle bişe yasayamam o yüzdende terk etmem ve sevdigimi üzemem

şahsen yaşayan biri olarak terk edildim ve o günden sonra eski ben degilim artık...
ve acısını sorsan aradan 7ay geçti ve ilk günden çok az farkı var desem yalan olmaz yane terk edilmek insana helede gerçekten seven insana çok koyuyor... terk edeni bilmem hiç böyle bişey yapmadım

ikiside kötü ama terkedilmek kötününde kötüsü

bence terketmenin werdii acı antılamaz bişe..vicdan azabı ya da sevdiinden ayrılmanın werdii üzüntü,adını bile koyamadıınız bi duygunun içerisinde çırpınırsınız adeta.. ama terkedilmek onu sevmek kadar verdii acıyı da sevmek o güzel bi duygu ya da insanı olgulaştıran tek şey.. işte öle bişey... :(

bence terketmenin werdii acı antılamaz bişe..vicdan azabı ya da sevdiinden ayrılmanın werdii üzüntü,adını bile koyamadıınız bi duygunun içerisinde çırpınırsınız adeta.. ama terkedilmek onu sevmek kadar verdii acıyı da sevmek o güzel bi duygu ya da insanı olgulaştıran tek şey.. işte öle bişey... :(

cnımsınn yaa katılıorum aYnen.. :(

eywllh gülüm saolasn şu aware gönlümün sesine kulak werdiin için..

üzene sut cekicen:D

abi üzerine bina inşa ettim o bile dayanamadı çöktü set bile kesmez...
sanırım set yazmıssın yoksam sütle ne alakasın var:D

Cevap: terketmek mi terkedilmekmi?

İkiside çok zorr ve üzücü bir durum.Rabbim yaşatmasın kimseye:(

hep acıyı terk edilen çekiyor :S
terk eden ondan sogutmusstur zaten ayrıldım ayrılıcam diye baktıgı için bu fikir aklına girdigi anda karsı tarafa eziyet dolu bir hayat başlamıs oluyor düşün aradan 10ay geçti nerdeyse hala acısını ben çekerim karşıdakide eglencesine bakıyor :S

Arada sevgi varsa terketmek anlamsız,engeller zorlanmalı aşılmalı, sevgi üstünden gelmeli hepsinin. Ama zaten bişeyler bitmişse, sevgi adına, aşk adına kalan bişeyler yoksa ha terketmişsin ha terkedilmişsin ne farkeder ki. Terkedilmek elbette zordur ama karşındakinin seni artık sevmediğini bile bile nasıl yaşarsın onunla. Bu daha acıdır bence.

terkedılmek ck zor gelır bana :) ck pıs ıntıkam alırım vallahı :D o sevgı bı anda nefrete donusur o zamanda gozum kımseyı gormez :D

Back
Yukarı