Ünlülerden 10 Kasım mesajları

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 74. yılında anılıyor.
CEYHUN YILMAZ
Seni özleyen, çaresizce geri çağıran nafile kalpler... Üzülmesin. "Gözlerimize Baksınlar" 2011 yilinda 3 milyon 900 bin kisi Anitkabir'i ziyaret etmistir. 250 bin kisi yabanci misafirlerdir. Köprûler durdu, insanlar balkonlarda pijamalarla "hazir ol"da...

DENİZ ÜLKE ARIBOĞAN

Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyorum.

ALPER KUL

Benim her 10 kasim'da bogazim dugumlenir. Kendimi oksuz, yetim hissederim. Topragin bol olsun Atam. Unutmayacagim, unutturmayacagim.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU

10 Kasım ~ 09:04:59 Burada durdu zaman...

REYHAN KARACA

'Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 74.yılında saygı ve minnetle anıyoruz'

IRMAK ÜNAL

Atatürk'ü hasretle.... Sevgiyle.... Göz yaşlarıyla anıyoruz...

SİNAN AKÇIL

Öl desen ölurduk senin yerine,sana tek notum gozyaslarimin ıslattıgı kagitta yazili,okunamiyor..

BENGÜ

Bugün 10 Kasım... Özlemle anıyor ve varlığını arıyoruz...

EMEL ÇÖLGEÇEN

Özlemle anıyoruz bugün 10 kasım ...

HADİSE

Bugün 10 Kasım... Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, sevgi ve özlem ile anıyoruz.

ITIR ESEN

Bugün kadın olarak bir çok hakka sahipsek Ulu Önder Atatürk'e borçluyuz...Onun için "Atam sen rahat uyu, bekçisiyiz Cumhuriyet'in"

YELİZ YEŞİLMEN

Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 74. Yılında onu saygı ve sevgiyle anıyoruz.

İBRAHİM TATLISES

Atam siz rahat uyuyun. Allah sizler gibi kahramanları bu ülkenin başından eksik etmesin... Bu millet sizi asla unutmayacak bilin!

DEMET AKALIN

OLMASAYDIN ...OLMAZDIK.....Büyük TÜRK ATATÜRK seni çok özlüyoruz....

Nihat Doğan

Cumhuriyetimizin kurucusu gazi Mustafa Kemal Atatürk'un ölümünün 74.yilini saygı ve özlemle idrak ediyoruz.mekani cennet olsun.

Back
Yukarı