Nihal Candan Kimdir

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY

Nihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Nihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Nihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına yarışmacı olarak katıldı. Nihal Candan, ayrıca alışverişine ayda ortalama 1000 lira harcıyor. Göğüslerini beğenmiyor ancak yüzü ve beli en beğendiği bölgeleri. Kiviye alerjisi var.

TV8 ekranının Moda yarışması Bu Tarz Benim adlı programda bu hafta konuk jüri üyesi koltuğunaAcun Ilıcalı oturdu. Aynı zamanda programın yapımcısı ve TV 8 kanalının da sahibi olan Acun Ilıcalı, bu hafta Bu Tarz Benim programının jüri koltuğunda oturdu. Acun Ilıcalı'nin konuk olduğu programa ise, yarışmacılardan Nihal Candan'ın "Uçurun beni Acun bey!" sözleri damgasını vurdu.

Beyonce'yi canlandıran Nihal Candan, " Dünya starı olsam sahneye uçarak girerim" dedi. Jüri üyeleri şaşkın anlar yaşarken, Eleme Gecesi için jüri arasında bulunan Acun Ilıcalı kahkahaya boğuldu. Daha sonra yarışmacı Nihal Candan, Acun Ilıcalı'ya dönerek, "Uçurun beni Acun Bey" dedi.

Bu esnada jüri üyesi Kemal Doğulu, Nihal Candan'ı eleştirmeye başladı. Kemal Doğulu, Nihal Candan'a "Star olsan biz İvana'yı indirdik, bir yavaş gel. Montun çok çirkindi. Senin herşeye atlıyor olman bizim üstümüzede atlayacağın anlamına gelmez. Uçucak olsan o montlamı uçacaksın. Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi.

Back
Yukarı